ТМ. Александрия – Алтын Асыр (Туркменистан) – 5:0

2019-07-20 08:58

Олександрійці перемогли команду туркменістанського ФК «Алтин Асир» у завершальному контрольному поєдинку в рамках навчально-тренувального збору в Болгарії з розгромним рахунком 5:0.

Гра проходила 19 липня на футбольному полі спортивного івент-агентства «Евіма футбол» у Банско, де розміщується тренувальний табір команди Володимира Шарана. Стартовий свисток арбітра пролунав о 17 годині.

Вже на другій хвилині олександрійці створили небезпечний момент біля воріт «Алтин Асир». М’яч перебував близько від воріт суперника, але в частоколі ніг ніхто з олександрійців не зробив завершального удару.

На 7 хвилині туркменістанські футболісти провели свою першу атаку, й заробили право на стандарт. Олександрійці відбили удар, на добиванні був гравець «Алтин Асира», удар якого був непідготовленим і неточним – м’яч пройшовся далеко від воріт.

На 13 хвилині українці провели затяжну атаку, розіграли багатоходівку. Один перед воротами опинився Кирило Ковалець, і спокійно відправив м’яч у сітку воріт «Алтин Асир».

Валерій Лучкевич на 17 хвилині зробив простріл у штрафний майданчик, хтось з гравців «Алтин Асира» зіграв рукою, і рефері вказує на одинадцятиметрову позначку. Дмитро Гречишкін впевнено забиває м’яч у правий від воротаря кут.

На 20 хвилині Валерій Лучкевич пройшов правим флангом і зробив простріл, який виявився гольовим – 3:0.

Маючи цілковиту перевагу, олександрійці у першому таймі діяли досить розкуто, організовано, різноманітно.

На 38 хвилині замикав передачу з лівого флангу Євген Банада, який в падінні пробивав головою – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Кінцівка першого тайму пройшла повністю під диктовку «Олександрії». Наші футболісти подали три кутових поспіль, але зиску від стандартів так і не отримали.

На 62 хвилині головний тренер Володимир Шаран провів цілу серію замін, але після такої ротації малюнок гри залишився незмінним – олександрійці повністю контролювали м’яч, не даючи туркменістанським суперникам жодних шансів в атаці.

На 67 хвилині партнери вивели на ударну позицію Дениса Устименка, і той шикарно поклав четвертий м’яч у кут воріт «Алтин Асира».

Практично, протягом усього другого тайму олександрійці методично шматували оборону суперника, змушуючи постійно бути в грі кіпера «Алтин Асира». Та, як часто буває, в завершальній стадії хлопці припускалися дрібних помарок, які не давали можливості збільшити рахунок.

На 76 хвилині після класної багатоходівки зряче по воротах суперників пробивав Андрій Запорожан, але м’яч розминувся зі стійкою воріт.

І ось, нарешті, на 78 хвилині туркменські футболісти вивели на побачення з Олегом Біликом свого нападника, але після його удару м’яч влучив у стійку. Це був найбільш небезпечний момент, створений туркменами біля воріт «Олександрії» за весь матч.

82 хвилина запам’яталася масованою атакою, коли троє олександрійців вийшли на одного захисника «Алтин Асира», та забарилися з вирішальним ударом, і чудову нагоду збільшити рахунок було втрачено.

Українці отримали право пробивати стандарт з правого флангу, після якого Ахмед Алібеков головою спокійно послав м’яч у ворота «Алтин Асира».

На такій оптимістичній хвилі «Олександрія» завершила контрольний поєдинок, а з ним і другий навчально-тренувальний збір.

У суботу 20 липня команда Шарана повертається в Україну. У четвер, 25 липня, вона проведе товариський матч з новачком УПЛ – спортивним клубом «Дніпро-1», а також представить вболівальникам команду і тренерський штаб. Матч відбудеться на центральній олександрійській арені – стадіоні «Ніка».

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) – АЛТИН АСИР (Туркменістан) – 5:0.
Ковалець (13), Гречишкін (18, з пенальті), Лучкевич (20), Устименко (67), Алібеков (88).
Олександрія: Паньків (Білик, 62), Бухал (Шендрік, 46), Бабогло (Алібеков, 46), Мірошніченко (Стецьков, 62), Пашаєв (Протасов, 62), Гречишкін (Дришлюк, 62), Банада (Запорожан, 46), Ковалець (Устименко, 62), Лучкевич (Литвяк, 79), Третьяков (Задерака, 62), Сітало (Шастал, 54).