Україна

Прем'єр-ліга

Цимбалюк: «У Климовського схоже з Гомесом бачення футболу»

2020-03-28 11:42

Оборонець «Олімпіка» Євген Цимбалюк не втрачає бадьорості духу під час карантину.

– Євгенію, останній на часі тур перед карантином Ваша команда зіграла з новим-старим наставником Ігорем Климовським. Чи змінилося щось за такий короткий час?
– Не змінилося нічого. З двох причин. Перша – минуло дуже мало часу: Вісенте попрощався з нами, Ігор Петрович прийшов, ми потренувалися кілька днів, і ось карантин. Друга причина – у Климовського схоже з Гомесом бачення футболу, тому він нам сказав, що і в майбутньому нічого принципового в команді не зміниться.

– Як проводите час сьогодні й чим займаються Ваші партнери?
– Команду тимчасово розпустили. Попередньо була інформація, що зберемося 3 квітня, але карантин продовжили, тому тепер чекаємо нових відомостей. Нам сказали, що, можливо, з часом будемо тренуватися невеликим групами.

– Коли не секрет, як підтримуєте спортивну форму?
– На початку тижня наш тренер із фізпідготовки надсилає кожному футболісту план роботи. Цей план базується, з одного боку, на загальних вимогах, а з другого – на індивідуальній специфіці: грубо кажучи, в гравців, які можуть займатися на полі, одні вправи, а ті, які мають змогу бігати в лісі, працюють інакше. Наприклад, у мене є змога займатися на полі, тут маю як бігову роботу, так і вправи з м’ячем.

– Чи відбулись інші зміни у Вашому житті? Наприклад, у раціоні.
– У мене ніколи не було проблем із зайвою вагою. Однак тепер, зрозуміло, треба жорсткіше до себе ставитися. Ось я постійно навідую бабусю, та готує щось смачне, й мені треба тримати себе в руках.

– Очевидно, зараз у професійних футболістів більше вільного часу, ніж зазвичай. Яким заняттям присвячуєте його?
– Знову-таки, більше увагу приділяю бабусі. Плюс до того, маю намір підтягнути англійську… Хоча, чесно кажучи, дуже хочу повернутися до нормального тренувального режиму.

– Поглянувши довкола, легко помічаєш, що більшість людей непросто переживають стан карантину: відчуваються розгубленість, напруженість, роздратованість. Що б Ви порадили співгромадянам для підтримання бадьорості духу?
– Головне – не панікувати. Також дотримуватися вже всім відомим правил гігієни. Якщо так сталося, значить, ці випробування треба пройти з гідністю. Все буде добре. Просто мусимо цей період пережити.

upl.ua