Олександрія – Колос 1:2. Україна, 19-й тур. Звіт

«Колос» блискуче відкрив новий футбольний рік гостьовим матчем проти «Олександрії», в якому здобув перемогу вже в компенсований час.

2020-02-23 16:31

Перший тайм був за хлопцями Руслана Костишина – ковалівці домінували, володіли ігровою перевагою, і переважали суперників за кількістю ударів. До перерви рахунок за ударами у бік воріт був 5:2 на користь «Колоса». Єдине, чого не вистачало – забитого м’яча. Хоча, моменти у воріт Паньківа були – прорив лівим флангом Морозко був небезпечним, проте захисник «Олександрії» ліквідував загрозу. На 16-ій хвилині Євгеній Смирний після скидки Бондаренко пробивав сходу – невлучно. Ще були хороші удари від Морозко та Бондаренка, але не у створ воріт.

На перерву команди пішли за нульового рахунку, а ось одразу після відпочинку «Колос» приголомшив олександрійців. Перша ж атака команди Костишина завершилася класним ударом Смирного, і ковалівці вийшли вперед – 0:1.

Щоправда, господарі відносно швидко відігралися. На 60-ій хвилині пас зі своєї половини прийняв Артем Сітало і розібрався із захистом ковалівців та Євгенієм Волинцем.

Далі «Олександрія», окрилена успіхом, навалилася на захист ковалівської команди, і подальші 15 хвилин були важкі як і для Волинця, так і для оборони гостей.

А ось на 77-ій хвилині був неймовірний шанс у «Колоса». Після подачі зі штрафного впритул розстрілював ворота Паньківа Кирило Петров, але м’яч полетів вище воріт!

За хвилину Паньків витягнув з-під поперечини гарматний постріл Богданова, і ковалівці заробили кутовий. І знову Паньків був у роботі, вдало вибивши м’яч подалі від воріт. А на 82-ій хвилині «Колос» повиннен був забивати вдруге, проте вийшовший на заміну Кожушко не реалізував чистий вихід сам на сам із голкіпером «Олександрії».

Але Олег виправився вже у компенсований арбітром час – після швидкої контратаки Кожушко зробив шикарний пас на Смирного, а Євгеній не тільки оформив дубль, а і приніс перемогу «Колосу». Першу виїзну вікторію з 18 жовтня минулого року.

У турнірній таблиці «Колос» випередив «Маріуполь» і прорвався до першої шістки чемпіонату.

ОЛЕКСАНДРІЯ – КОЛОС – 1:2
Сітало (60) – Смирний (46, 90+1).
Олександрія: Паньків), Бабогло (Бухал, 51), Довгий (Устименко, 77), Третьяков, Сітало, Грицук, Шендрік, Гречишкін, Банада, Дубра, Задерака(Протасов, 51).
Колос: Волинець, Єфремов, Гавриш), Петров, Ємець, Богданов (Задоя, 90+2), Оріховський, Смирний, Ільїн, Морозко (Вільхамссон, 71), Бондаренко (Кожушко, 79).
Попередження: Бабогло (31), Довгий (53), Сітало (77) – Петров (64), Бондаренко (74), Волинець (76), Смирний (90+1).