ТМ. Динамо – Расінг Уніон (Люксембург) 4:0. Хороша репетиція

Команда Мірчі Луческу здобула другу перемогу в рамках контрольних матчів на зборах в Іспанії, знову відвантаживши у ворота суперників чотири м'ячі.

2022-01-22 21:01

Слідом за іспанським «Атлетико Пульпіленьйо» (4:0) суперником підопічних Мірчі Луческу став представник чемпіонату Люксембургу – «Расинг Уніон».

Незважаючи на те, що в нинішньому сезоні наш суперник так само, як і «Динамо», був учасником єврокубків (у першому раунді кваліфікації Ліги конференцій «Уніон» поступився ісландському «Брейдабліку» – 2:3 вдома та 0:2 на виїзді), різниця у класі відчувалася з перших хвилин. Хоча доволі довго довести атаки до акцентованого удару по воротах «біло-синім» не вдавалося.

Фактично перший по-справжньому небезпечний момент у грі, що проходила за сильної зливи, «Динамо» створило в середині тайму, і відразу вдалося відкрити рахунок. Шапаренко пасом урозріз відправив у прорив Кулача, нападник увірвався до штрафного майданчика та з лівої ноги пробив повз воротаря – 1:0.

На другий гол довелося чекати трохи більше десяти хвилин. Гармаш, отримавши м’яча на правому фланзі біля лицьової, оцінив ситуацію та м’яко навісив на лінію воротарського майданчика, де Вербич точно пробив головою. Воротар хоч і зреагував, але завадити м’ячу залетіти до сітки не зміг – 2:0.

А незабаром «біло-сині» довели рахунок до великого. Кияни організували швидку контратаку, Шапаренко зі своєї половини поля віддав пас на Циганкова, а Віктор на швидкості втік від захисника, і незважаючи на відчайдушні спроби опонента, навіть ціною фолу, зупинити атаку, зміг пробити точно по воротах із меж штрафного майданчика – 3:0.

Із поновленням гри, а на другий тайм динамівці вийшли практично повністю оновленим складом (виключенням став лише лівий захисник Вівчаренко), «біло-сині» за підтримки групи вболівальників на трибунах продовжили тиск на ворота суперника. Хороші моменти були у Супряги, але в одному випадку форвард пробив повз ворота із гострого кута, а в другому, опинившись віч-на-віч із воротарем, не зміг переграти голкіпера.

Але на 64-й хвилині підопічним Мірчі Луческу вдалося збільшити свою перевагу. Бражко підкараулив суперників на помилці біля власного штрафного майданчика, вийшов на воротаря, обіграв його та закотив м’яча в порожні ворота – 4:0.

Незважаючи на те, що до завершення матчу залишалося ще достатньо часу, рахунок на табло більше не змінювався. Хоча моменти були біля обох воріт – у «біло-синіх» непогані моменти мали Буяльський та Супряга, а суперники в ході контратаки організували вихід віч-на-віч із Нещеретом, але сьогоднішній іменинник не дозволив забити у свої ворота.

У підсумку, 4:0 – друга поспіль розгромна перемога «Динамо» (причому, з однаковим рахунком). Інтенсивна робота на тренувальному зборі в Іспанії продовжується.

ДИНАМО  РАСІНГ УНІОН – 4:0
Голи: Кулач (23), Вербич (35), Циганков (37), Бражко (64).
Динамо (перший тайм): Бущан, Кендзера, Боль, Шабанов, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Гармаш, Циганков, Вербич , Кулач.
Динамо (другий тайм): Нещерет, Тымчик, Бурда, Сирота, Вівчаренко,  Бражко, Шепелєв,  Буяльський, Антюх, де Пена, Супряга.