Украина

Премьер-лига

Комитет арбитров ФФУ: Степаненко заслуживал желтой, а Кайоде красной карточки

2018-04-17 12:48

Комітет арбітрів ФФУ прокоментував рішення арбітрів під час матчу 27-го туру української Прем'єр-ліги між «Шахтарем» і «Динамо».

5 хв. Гравцю № 19 (Феррейра) господарів за спробу забити гол рукою було правильно винесено ЖК. У цьому випадку неспортивної поведінки ЖК є обов’язковою.

22 хв. Арбітр правильно продовжив гру, тому що з боку гравця № 6 (Степаненко) господарів проти футболіста № 8 (Шепелєв) гостей не було скоєно жодного порушення. Гра продовжується моментом із гольовою можливістю гостей.

58 хв. Відсутня ЖК гравцю № 6 (Степаненко), який грає з уперед виставленою ступнею проти футболіста № 29 (Буяльський) гостей. Такий тип порушень повинен завжди каратися обов’язковою ЖК.

90+3 хв. ЧК (2 ЖК) гравцю № 7 (Тайсон) господарів (уже мав попередження за порушення, скоєне на 90+1 хв.), який реагує на дії футболіста № 70 (Мбокані) гостей, що, у свою чергу, також отримує попередження за порушення, яке полягає у неправильно виконаному підкаті.

90+4 хв. Агресивна поведінка з боку гравця № 88 (Кайоде) господарів, який завдає удару в голову футболісту № 30 (Шабанов) гостей. Ситуація обтяжується ще й тим, що це відбувається в момент зупинки гри, до виконання ШУ. На жаль, арбітр не міг побачити це, але якби була застосована система відеоповторів (VAR), то могло бути прийняте рішення щодо винесення ЧК (див. випадок із ЧК Бонуччі в матчі Серії А «Мілан» – «Дженоа» цього сезону).

ffu.ua