Украина

Премьер-лига

Бєсєдін: «Мене запрошував «Шахтар»

Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін цього сезону потерпає від травм. Ми бажаємо йому швидкого одужання і пропонуємо вам ближче познайомитися з форвардом за допомогою нашої Анкети.

Footballhub.com.ua

2019-02-10 10:20

– Найсильніший партнер?
– Андрій Ярмоленко. Мені довелося грати з ним в одному клубі. Можу сказати, що це хороша людина і професіональний футболіст дуже високого рівня.

– Найскладніший суперник?
– Ліга чемпіонів, гра з «Наполі» в Неаполі. Було дуже важко грати проти захисників, у них дуже кваліфіковані оборонці. І ще проти «Бенфіки».

– З ким би пішов на каву?
– З Мессі було б цікаво поспілкуватися. По-перше, це кумир. І посидіти, розпитати його про футбол.

– Порада молодим.
– Не треба звертати увагу на славу і гроші. Треба грати у футбол – і все це у тебе з’явиться, ти навіть не помітиш, як це станеться. Треба ходити на тренування і на матчі, як на останні.

– Що допомогло досягти успіху?
– Я завжди мріяв грати за «Динамо». Сам я з Харкова, мене запрошував і «Шахтра», і різні клуби. Але я чекав, дав паузу. Я мріяв про «Динамо», мабуть, тільки заради цього і працював. І коли надійшла пропозиція, я був щасливий. Якщо у тебе є велика мрія, треба її розбити на кілька менших. Так легше досягати результату, долати шлях крок за кроком. Я вважаю, в цьому запорука успіху.

– Чим захоплюєтесь?
– Я різносторонній, люблю активний відпочинок. Окрім футболу, риболовля, більярд, родина. Все, як у всіх.

– Є забобони?
– Є, але я про них не хочу говорити.

– Що найважливіше у житті?
– Родина.

– Накращий футболіст у світі?
– Ліонель Мессі.

– Найкращий тренер в історії?
– Сер Алекс Фергюссон.

footballhub.com.ua