Дніпро-1 – Інгулець 2:0. Україна, 14-й тур. Звіт

Впевнена перемога над «Інгульцем» дозволила «Дніпру-1» залишити останнє місце в турнірній таблиці УПЛ.

2021-02-14 19:15

Команди розпочали гру з розвідки. Після кількох закидань у бік штрафного майданчику кожної з команд першими на 8 хвилині гострий випад провели гості, але з ударом Сітчінави Юрчук впорався без проблем. Дніпряни відповіли гостріше – Дубінчак вивів на удар Піхальонка, але той пробив у руки голкіперу метрів з 11-ти. Та все ж таки швидкий гол відбувся і до нього призвів перший кутовий у матчі – Піхальонок зробив навіс, а Дуглас головою спрямував м’яч у сітку – 1:0. Одразу ж Довбик міг подвоїти рахунок, але вийшовши сам на сам із Кринським, форвард спортклубівців пробив поруч із дальньої стійкою.

Спортклубівці продовжили тиск. Дуглас і Тейлор навантажують штрафний майданчик суперника з правого флангу, а Чуже з лівого, проте простріли не знаходять адресата. Був у карному майданчику і спірний момент, коли після ще одного кутового Когут завдав удар і м’яч на шляху до воріт зустріч руку Сітчінави, але рефері навіть не пішов дивитися VAR.

На 25-й хвилині черговий навіс з флангу закінчився ударом головою Довбика, проте він не був складним для воротаря. Наступна стрімка комбінація за участю Когута, Назаренка і Чуже закінчилась ударом Піхальонка, але знову таки прямо у руки Кринському. З іншого боку гості двічі били здалеку, і після пострілів Плохотнюка та Кучеренка Юрчук тільки з другої спроби забирав м’яч у руки.

На 32-й хвилині прохід Тейлора закінчився дуже небезпечним прострілом вздовж карного майданчику, першим на м’ячі був Дубінчак, але удар у нього вийшов дуже неточним. За п’ять хвилин вже гості створили досить небезпечний момент: Сітчінава прийняв довгий пас і зумів пробити з гострого кута – Юрчук грає надійно. А незадовго до перерви рахунок став 2:0! Назаренко заробив перспективний штрафний, який потужне виконав Довбик, і після рикошету від Кучеренка м’яч опинився у сітці! Дніпряни мали шанс піти на перерви маючі в запасі і три голи, але Дуглас пробив у поперечину після навісу з кута поля від Піхальонка.

Вже на початку другого тайму спортклубівці створили кілька небезпечних моментів. Спочатку контратака п’ять в два закінчилася ударом парашутом Тейлора, але Кринський зумів наздогнати м’яч перед лінією воріт.  Ще складніше було воротарю гостей після потужного удару Дубінчака. Далі той же Дубінчак прострілює з флангу, але а ні Когут, а ні Назаренко до м’яча так і не дотягнулися. Потім кілька ударів Назаренка блокують захисники, а після кутових у воріт гостей все гарячіше і гарячіше.

Поступово петровцям вдалося відвести гру від власних воріт, але перший по справжньому гольовий момент вони гості створили тільки на 86-й хвилині, коли відмінно зіграв Юрчук.

ДНІПРО-1 – ІНГУЛЕЦЬ – 2:0
Дуглас (11), Кучеренко (42, автогол).
Дніпро-1: Юрчук, Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубинчак, Піхальонок (Батагов, 90+2), Ігнатенко, Назаренко (Гонсалвез, 77), Чуже (Цуріков, 90+2), Когут (Ді Франко, 77), Довбик (Хобленко, 84).
Інгулець: Кринський, Запорожець (Білоцерковець, 88), Козак (Коваленко, 68), Бартуловіч (Щедрий, 68), Кучеренко, Павлов (Семенко, 46), Плохотнюк, Шишка, Сітчінава (Мкомола, 87), Ковальов, Квасний.
Попередження: Когут (50), Назаренко (70), Гонсалвез (82) – Квасний (40), Плохотнюк (72).
Вилучення: Плохотнюк (90, друге попередження).