Украина

Премьер-лига

Карраскаль: «В «Карпатах» налаживается командная игра»

2018-04-16 15:14

Автор єдиного забитого м’яча у матчі зі «Сталлю» півзахисник «Карпат» Хорхе Карраскаль підсумував гру на «Оболонь-Арені» та розповів про підвищену цікавість до себе з боку медіа.

«Виконували на полі все те, що відпрацьовували при підготовці. Радий, що з тренувань нам вдалося все перенести у гру. Потроху піднімаємо «Карпати» вверх, задоволений цим. Про мене багато говорять у ЗМІ? Ні, на мене це аж ніяк не тисне. Навпаки, додає впевненості та змушує правильно виконувати свою роботу на футбольному полі. Думаю, мені це поки вдається».

«У першому таймі мав ще один гольовий момент, але через жахливий стан газону м’яч незрозуміло відскочив. Бувають ігрові моменти, коли кут огляду не дозволяє побачити гравця, якому можна віддати пас. У таких випадках беру на себе ініціативу, але точно не жалію передачу партнерам. Зараз ми граємо більш компактно, поступово налагоджується командна гра», – розповідає колумбієць. Не акцентували увагу на моєму дню народженню, адже всі були зосереджені на грі. Хлопці та тренери привітали, у команді зараз дуже хороша атмосфера. Хочу також подякувати всім за приємні слова», – сказав півзахисник.

fckarpaty.lviv.ua