Украина

Премьер-лига

Карпати – Сталь – 2:0

Недільному матчу передувала пауза, яку заповнила гра Національних збірних. За цей час «Карпати» встигли й провести кілька автограф-сесій для вболівальників, а також представити нову форму. Саме у білому комплекті екіпіровки карпатівці вийшли на першу гру другої частини чемпіонату проти гостей з Кам’янську.

Прес-служба ФК «Карпати»

2017-04-02 16:24

Час для розвідки підопічним Олега Дулуба не знадобився, вже з початком гри ініціативу перехопили «зелено-білі». Атакувати ворота Паньківа відразу зявся Олександр Гладкий, а допомагали йому, вже на звичних для себе позиціях, Ксьонз та Худоб’як. Зокрема, після одного з моментів, під час ігрового зіткнення, Павло Ксьонз отримав ушкодження. Невдовзі, Дулуб провів вимушену заміну, Ксьонз не зміг продовжувати матч, на полі з’явився Максим Грисьо.

За кілька хвилин стартова активність «левів» дала закономірний результат. Після подачі Матвієнка у штрафний майданчик кам’янців, м’яч рукою зупинив Карасюк, арбітр вказав на позначку. Без вагань та сумнівів пробивати пенальті підійшов Олександр Гладкий, котрий впевненим та сильним ударом перехитрив кіпера гостей.

Відповідь «Сталі» не змусила себе довго чекати, хороші нагоди зрівнювати рахунок мав Карікарі, та майстерність карпатівських захисників допомогла Боровику зберегти свої ворота «сухими». Спочатку, Лобай, здавалось, в останній момент виніс круглого за межі поля, а вже пізніше ситуацію рятував Олексій Дитятьєв. Оборона «левів» втримала суперницький тиск, а, пізніше, й давала початок атакам «зелено-білих».

Подвоїти рахунок підопічним Дулуба вдалось вже під кінцівку першого тайму. Футболісти «Сталі» жорстко зіграли біля кутового прапорця, Абдула не вагаючись призначив стандарт. До м’яча підійшов Матвієнко, подача якого пролетіла повз всіх карпатівців, що стояли у штрафній гостей. Круглого підхопив вже на виході з карного Гладкий, сильний удар низом якого змінив рахунок на табло – 2:0.

Друга 45-хвилинка стартувала з кількох стандартів у виконанні гравців «Сталі», та особливої загрози біля воріт Боровика гості так і не створили. Натомість, «Карпати» не чекаючи забрали м’яча та вкотре Гладкий виходив на ударну позицію. Зупинити Олександра вдалось тільки порушивши правила, по-іншому з карпатівцем сьогодні грати було тяжко.

Невдовзі, підсилити атакувальні можливості «Карпат» на полі взявся Олексій Гуцуляк, котрий замінив Максима Грися. Увійшовиши у гру, Олексій відразу прийнявся раз-по-раз штурмувати ворота Паньківа, а деколи й створювати ударну позицію для Гладкого. 

Завершився ж матч як за ігрової, так і гольової переваги львів’ян. Таким чином, карпатівці перервали 4-матчеву безпрограшну серію «Сталі» й не дали наздогнати себе «Дніпру».

КАРПАТИ – СТАЛЬ – 2:0
Голи:
 Гладкий (19, з пенальт
і, 44).
Карпат
и: Боровик, Мірошниченко, Вербний, Лобай, Дитятьєв, Матвієнко, Нестеров, Худоб’як (Хомченко, 81), Чачуа, Ксьонз (Грисьо, 12), Гладкий.
Сталь: Паньк
ів, Іщенко, Пашаєв, Шабанов, Задерака (Мисик, 57), Карасюк, Каленчук, Леандро, Васін, Карікарі (Дебелко, 67), Деуль (Стаменкович, 46).
Попередження: Грисьо (45), Мірошниченко (60), Дитятьєв (64) – Карасюк (20), Карікарі (36), Васін (51).

fckarpaty.lviv.ua