ТМ. Верес – Николаев – 4:1

2017-06-28 10:54

Своє тижневе перебування на зборі у Славському (Львівська область) народний клуб «Верес» увінчав контрольним матчем проти першолігового МФК «Миколаїв». Для рівнян це був перший поєдинок під час міжсезоння, для миколаївців – вже третій. Втім, особливого опору «корабели» підопічним Юрія Вірта вчинити не змогли.

Вже в середині першого тайму завдяки ударам Антона Котляра та Ростислава Волошиновича «Верес» перемагав – 2:0. На 63-й хвилині миколаївці один гол відквитали. Але наприкінці зустрічі, на 76-й та 84-й хвилинах, гравець, який перебуває у «Вересі» на перегляді, довів рахунок до розгромного – 4:1.

Наступний контрольний матч «Верес» проведе у п’ятницю проти ще одного представника першої ліги – винниківського «Руху».

ВЕРЕС (Рівне) – МИКОЛАЇВ – 4:1