У воротаря «Динамо» перелом носа та струс мозку

2022-01-28 12:19

20-річний український воротар київського «Динамо» Руслан Нещерет отримав травми у товариському поєдинку проти «Буде-Глімта» (1:1) на навчально-тренувальному зборі в Іспанії.

Нещерет вийшов на поле на старті другого тайму, але вже на 56-й хвилині жорстко зіткнувся з гравцем «Буде-Глімта» Нордасом. Руслан не зміг продовжити гру та був замінений на Георгія Бущана на 58-й хвилині зустрічі.

«За попередніми даними, після кошмарного зіткнення голкіпера Руслана Нещерета з форвардом «Буде-Глімта» Нордасом у сьогоднішньому матчі, у голкіпера діагностовано перелом носа та струс мозку. Точний діагноз буде поставлений вже у Києві», – пише канал «Динамо Київ Inside».

У поточному сезоні Нещерет поки що не зіграв жодного офіційного матчу за першу команду «Динамо».