Карпати – Дніпро 1:1. Україна, 19-й тур. Звіт

Прем’єрний поєдинок «Карпат» у 2020-му році завершився нічиєю. На гол Матара Діейє дніпряни відповіли влучним ударом Владислава Супряги.

2020-02-23 16:39

У стартовому складі «левів» з’явилося одраз четверо дебютантів. В центрі оборони дует з Тімом Халлом склав Андро Гіоргадзе. На лівому фланзі півзахисту вийшов зимовий новачок Геннадій Пасіч. На позиції під нападником розташувався карпатівський вихованець Остап Притула, для якого цей матч став першим в УПЛ. На позиції чітко вираженого форварда діяв ще один новобранець Матар Діейє.

Натомість у стартовому складі «Дніпра», за відсутності чотирьох дискваліфікованих виконавців, вийшли два новачки – на правому фланзі захисту діяв Адамюк, а в середній лінії Ді Франко, для якого поєдинок проти своєї колишньої команди, безумовно, мав особливе значення.

Матч активніше розпочали гості, які доволі агресивно діяли в атаці й виконали кілька «стандартів». До небезпечних моментів біля воріт Олега Кудрика справа не доходила – спільними зусиллями карпатівці відводили загрозу. Згодом підопічні Романа Санжара відтіснили гру від власних володінь і якісно атакували правим флангом. Зв’язка Марвіна Мартінса та Ростислава Ляха виглядала дуже злагоджено і створювала чимало проблем для оборони СК «Дніпро».

Парадоксально, проте проблеми для дніпрян прийшли з протилежного, лівого флангу. На 24-й хвилині Геннадій Пасіч виконав класний простріл, а Матар відмінно зіграв на випередження і переправив м’яч у сітку! Через кілька хвилин вже Матар опинився на лівому фланзі і прострілив у штрафний майданчик. Після зрізки Папи Гуйе, а потім і Сергія Логінова м’яч влучив у штангу! Згодом Притула виводив на ударну позицію Ляха, втім удар Ростислава з близької відстані парирував Валерій Юрчук.

Під завісу тайму дніпряни провели одну з небагатьох атак, яка завершилася голом. Дмитро Коркішко та Володимир Польовий продемонстрували хорошу взаємодію на лівому фланзі і Польовий видав точний пас на Владислава Супрягу. Нападник залишився наодинці перед майже порожніми воротами і вразив ціль – 1:1.

Другу половину гри активніше розпочали господарі. «Карпати» контролювали м’яч, володіли ініціативою і намагалися прорватися до воріт суперника. Часто львів’янам не вистачало заключного удару. Крім того, чимало навісних передач не становили серйозної небезпеки – Гуйе та Логінов без проблем вигравали позиційну боротьбу і ліквідовували загрози.

Про атаку підопічні Дмитра Михайленка майже не думали. Дніпряни намагалися завдяки довгим передачам вивести на оперативний простір Супрягу, проте нападнику гостей складно було в оточенні кількох оборонців. Ближче до завершення поєдинку гості почали впевненіше йти в атаку і вже «левам» довелося уважніше діяти біля власних воріт. Ще складніше стало на 89-й хвилині, коли Дубінчак отримав другу жовту картку – «зелено-білі» опинилися в меншості. Втім протистояння на «Україні» так і завершилося нічиєю 1:1.

КАРПАТИ – ДНІПРО-1 – 1:1
Матар (24) – Супряга (41).
Карпати: Кудрик, Халл, Гіоргадзе, Дубінчак, Мартінс, Кльоц, Назарина, Г.Пасіч, Лях, Притула (Козак, 88), Матар.
Дніпро-1: Юрчук, Адамюк, Папа Гуйе, Логінов, Польовий, Кравченко, Ді Франко, Батагов (Вакулко, 75), Булеца (Чичиков, 73), Супряга, Коркішко.
Попередження: Дубінчак (22), Кльоц (52), Г.Пасіч (58), Матар (82) – Батагов (65), Адамюк (74), Коркішко (90).
Вилучення: Дубінчак (89, друге попередження).