ТМ. Зоря – Актобе (Казахстан) – 2:2

2022-01-24 08:33

Настала черга третього спарингу луганської «Зорі» на турецькому зборі. Суперник команди Віктора Скрипника – казахський «Актобе».

ЗОРЯ – АКТОБЕ (Казахстан) – 2:2
Голи: Гладкий (4), Овусу (52) – Балашов (14, 18).
Зоря (1-й тайм): Дмитро Мацапура, Абдулла Абдуллаєв, Ахмед Алібеков, Денис Фаворов, Олександр Гладкий, Максим Імереков, Жуніньо, Максим Хлань, Дмитро Хомченовський, Даніл Скорко, Максим Сміян. (2-й тайм): Дмитро Мацапура (Антон Жилкін, 61), Даниїл Алефіренко, Віталій Вернидуб, Ігор Снурніцин, Назар Байрук, Денис Нагнойний, Єгор Назарина, Артем Громов, Сергій Булеца, Гільєрме, Раймонд Овусу.
Актобе (стартовий склад): Покатилов, Єрланов, Жулпа, Темірхан, Бочаров, Логвиненко, Шомко, Адукар, Шина, Видемон, Балашов.

Швидкий гол організувала українська команда вже на 4 хвилині, а гольовий постріл записав на свій рахунок форвард Олександр Гладкий.

Проте «Актобе» не думав складати руки і вже рівно через 10 хвилин рахунок зрівняв – 1:1. Відзначився Віталій Балашов. А вже на 18-й хвилині «Актобе» був попереду. Той же Віталій Балашов вийшов на ударну позицію і не схибив – 2:1.

А от на 52-й хвилині удача посміхнулася «Зорі», яка зрівняла рахунок. Сергій Булеца розпочав момент, а Раймонд Овусу поставив у цьому епізоді крапку - 2:2.

Як і у попередній зустрічі, у «Зорі» знову нічия. Вже сьогодні о 16-й годині за Києвом луганчан очікує зустріч з Олімпійською збірною Узбекистану.