Львів – Колос 3:2. Україна, 18-й тур. Звіт

Першими завершили програму офіційних виступів у 2019 році «Львів» і «Колос», які відкривали 18-й тур чемпіонату України в прем’єр-лізі.

2019-12-14 16:06

«Колос» розпочав матч більш активно, певно зробивши ставку на швидкий м’яч. І перші 5 хвилин господарі поля провели лише в обороні, навіть не перетинаючи центр поля. Проте згодом ковалівці послабили тиск і суперник вирівняв гру. І вже на 13-й хвилині господарям вдалось відкрити рахунок. Татарков легко розібрався з суперниками у чужому штрафному і віддав точний пас на Ренана, який виводить свою команду вперед – 1:0.

Такий розвиток подій трохи знітив «Колос», але не надовго. Найактивніший гравець у ковалівців у першому таймі Павло Оріховський заробив штрафний на лівому куті штрафного майданчику суперника і сам же його виконав. На цей навіс відгукнувся Вадим Парамонов, який чудово зіграв на випередження і ударом головою відправив м’яч у сітку воріт своєї колишньої команди – 1:1.

Здавалось би, у «Колосу» з’явились всі передумови для перехоплення ініціативи, але на 30-й хвилині стався прикрий епізод. Вже вкотре в цьому сезоні в ворота «Колосу» був призначений пенальті, сумнівність якого набагато більша, ніж його очевидність. Татарков реалізував «вирок» арбітра і «Львів» знову вийшов вперед – 2:1. Наприкінці першого тайму «Львів» ледь не забив гол у роздягальню вже у компенсований до першого тайму час, але форвард господарів пробив повз ворота.

По перерві «Колос», як і на старті матчу, знову закрив суперника на його половині поля, але зрівняти рахунок ніяк не вдавалось. І ось на 60-й хвилині класний пас Оріховського на Арні Вільхамссона призводить до порушення правил з боку голкіпера «Львова». Сарнавський, перериваючи небезпечний прорив Арні, зіграв рукою за межами штрафного майданчика за що і отримав пряму червону картку.

У «Колоса» з’явився чудовий шанс не тільки врятуватися від поразки, а й взагалі виграти гру, оскільки грати залишалось ще дуже багато. Вільхамссон пробив зі штрафного дуже потужно, але прямо по центру воріт, де і знаходився вже другий кіпер «Львова» Бандура, який вийшов на заміну. «Колос» насів на ворота суперника і в одній з атак, на 73-й хвилині просто забув про власний захист. Після подачі ковалівцями кутового, лвів’янам вдалось відправити у швидкий відрив Альваро. І як не намагались Зозуля та Максименко наздогнати бразильця, той все ж таки зробив свою чорну справу для «Колоса» і класним за виконанням ударом перекинув м’яч через Волинця – 3:1.

Фактично одразу ж Руслан Костишин зробив дві заміни. Спочатку на полі з’явився Бондаренко, а трохи згодом і Нехтій. Олександр, до якого перейшла капітанська пов’язка від Мілька намагався бути активним, але часто фолив в нападі у чужому штрафному. Одного разу він пробив досить непогано, але прямо в руки воротарю.

Скоротити рахунок «Колосу» вдалось лише на 4-й компенсованій хвилині до другого тайму. Черговий кутовий приніс локальний успіх і Лисенко, вигравши верхову боротьбу у захисників, не залишив шансів Бандурі – 3:2. Часу на порятунок цього матчу вже банально не залишалось…

ЛЬВІВ – КОЛОС – 3:2
Ренан (13), Татарков (32, з пенальті), Алваро (73) – Парамонов (29), Лисенко (90+4).
Львів: Сарнавський, Люлька, Борзенко, Гончар, Татарков, Мартан, Сабіно, Пернамбуко (Бандура, 63), Алваро (Велвес, 84), Богунов, Ренан (Нич, 78).
Колос: Волинець, Сахневич, Максименко, Парамонов, Мігунов (Зозуля, 46), Мілько (Бондаренко, 75), Оріховський, Ільїн (Нехтій, 82), Смирный, Вільхамссон, Лисенко.
Попередження: Богунов (38), Алваро (55), Люлька (57) – Ільїн (7), Мігунов (30), Вільхамссон (59), Зозуля (88).
Вилучення: Сарнавський (60).