ТМ. Рух – Кизилжар (Кахахстан) – 3:1

2021-01-25 09:22

«Рух» у контрольному спарингу на турецькій землі перемогли казахський клуб «Кизилжар» із Петропавловська – 3:1. У складі «жовто-чорних» забивали Притула, Стаменковіч та Копина.

Традиційно для перших товариських спарингів на тренувальних зборах у Туреччині головний тренер «жовто-чорних» Іван Федик поділив підопічних на дві групи. Перший тайм грав більш омолоджений склад, у другому взяли участь досвідченіші гравці.

Початок поєдинку був за казахською командою. Номінальні гості вже у дебюті гри відкрили рахунок після подачі зі стандарту. Такий розвиток подій пробудив «рухівців». Львів’яни заволоділи ініціативою на полі й створили кілька небезпечних моментів. Відновити паритет «жовто-чорні» зуміли під завісу першого тайму. Відзначився Остап Притула – 1:1.

По перерві підопічні Івана Федика повністю контролювали хід протистояння. Це допомогло «жовто-чорним» у другому таймі відправити у ворота «Кизилжару» ще два м’ячі. Спершу подачу з кутового замкнув Мілош Стаменковіч, а згодом відзначився Юрій Копина.

У підсумку, 3:1 впевнена перемога «рухівців».

РУХ – КИЗИЛЖАР (Казахстан) – 3:1
Притула (10), Стаменковіч (70), Копина (80) – ? (43).
Рух (1-й тайм): Бандура, Зец, Сич, Ґліха, Гагун, Кухарук, Федорчук, Лях, Притула, Климчук, Кондраков. (2-й тайм): Мисак, Стаменковіч, Білий, Копина, Мисик, Мартинюк, Карасюк, Борячук, Русин, Бойчук Б., Кухаревич.