Украина

Премьер-лига

«Динамо» в Іспанії: найсильніші – Кендзера, Дубінчак та воротарі

Четвертий день збору розпочався з роботи у спеціалізованому фітнес-залі при готелі, де динамівці вже займалися позавчора.

2022-01-20 18:05

Цього разу тренери з фізпідготовки розробили новий комплекс вправ, який включав переважно силові навантаження.

Гравці знову були поділені на дві групи, які по черзі працювали в залі. Серед снарядів були штанги, гантелі, степери, балансувальні платформи босу та інше обладнання для функціональних тренувань.

Найбільший інтерес у футолістів викликав функціональний тренажер Keiser Infinity. Гравці з інтересом порівнювали свої силові показники, що відображалися на моніторі тренажеру, ділилися результатами і навіть змагалися. Одні з найкращих результатів показали Владислав Дубінчак, Томаш Кендзьора, а також воротарі – Георгій Бущан та Денис Бойко.

Чергове тренування викликало позитивні емоції крім прямої користі – тренінгу м'язів, які футболісти задіяли під час матчів та тренувань.

Увечері команда проведе передматчеве заняття у футбольному комплексі готелю. Завтра вранці, об 11:00 за місцевим часом (о 12:00 за київським), повинен був початися перший контрольний матч «біло-синіх» у 2022 році. Але сьогодні ввечері гра була скасована, оскільки в команді суперників один із гравців захворів на коронавірус, тому динамівців чекає двосторонка.

Розклад контрольних матчів київського «Динамо» на тренувальному зборі в Іспанії

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

fcdynamo.com