Украина

Премьер-лига

Украина, 24-й тур. Верес – Заря 0:1. Отчет

Гости одержали победу на классе, а три очка им обеспечил реализованный Юри пенальти. Впрочем, интрига в матче сохранялась до финального свистка.

2018-03-18 18:48

Сильний снігопад у Львові вніс помітні корективи у гру рівненського «Вереса» та луганської «Зорі». Але навіть попри це, глядачі стали свідками поєдинку багатого на моменти.

Вже на 5-й хвилині супермомент мав Степанюк, але в ближньому бою він не переграв Луніна. Приблизно з 15-ї хвилини ініціатива перейшла до гостей. Спочатку після розіграшу кутового пробивав Чечер, а на  23-й хвилині Бандуру врятував «Верес», коли контратаку завершував Громов.

Ближче до перерви рівняни знову повернули собі ігрову перевагу. На 38-й хвилині міг забивати Куліш після чудового пасу від Степанюка, але Чеберко завадив акцентованому удару. А ще був дальній постріл від Кожанова. Зважаючи на поле, з цим ударом Луніну впоратися було непросто.

Невдало для «Вереса» розпочався 2-й тайм. На 48-й хвилині Громов не влучив із забійної позиції. А вже на 50-й хвилині він заробив пенальті. Приймак, для якого це був дебют за «Верес» в основному складі, порушив правила в штрафному майданчику. Іурі пробив з точки без шансів для Бандури – 0:1.

Після цього «Верес» намагався відігратися, втім, «Зоря» досить впевнено захищалася, проводячи контратаки. Найреальніший шанс врятуватися у рівнян був на 92-й хвилині. Але Карасюк зі штрафного, призначеного по центру за 20 м від воріт, у ворота не влучив.

Отож, як і на першому етапі, на «Арені Львів» «Верес» поступається «Зорі» - 0:1.

ВЕРЕС – ЗАРЯ – 0:1 
Голы: 
Юри (51, с пенальти). 
Верес: 
Бандура, Лукьянчук, Борзенко, Приймак, Симинин, Каленчук, Карасюк, Кожанов (Пепи, 66), Степанюк, Западня (Мягков, 80), Кулиш (Жулио Сезар, 71).
Заря:
 Лунин, Тимчик, Сваток, Чечер, Чеберко, Харатин (Прийма, 58), Силас, Караваев (Гордиенко, 87), Громов, Лунев (Фаупала, 46), Юри.
Предупреждения: Лукьянчук (27), Карасюк (64), Каленчук (89) – Харатин (19), Чечер (28), Лунев (45).

veres.club