Колос – Олімпік 1:2. Україна, 13-й тур. Звіт

Коваліці зазнали четвертої поразки поспіль та дозволили «олімпійцям» піднятися на сьому строчку турнірної таблиці.

2019-11-03 21:46

Донецький «Олімпік» у матчі 13-го туру Прем’єр-ліги здобув виїзну перемогу над «Колосом».

Команди розпочали матч дуже обережно. Небезпечні моменті почали з’являтися лише ближче до середини першого тайму. На 25-й хвилині небезпечно до штрафної з правого флангу «Олімпіка», але віддати точну прострільну передачу не зумів. Через кілька хвилин небезпечно було вже біля воріт «Колосу», адже «Олімпік» заробив право на дуже небезпечний штрафний. На щастя, для ковалівців удар гравця суперника прийшовся у стінку. А от на 38-й хвилині від голу «Колос» врятував Волинець. Шахаб отримав м’яч у штрафному майданчику і здавалось би пробивав зряче у дальній кут, але реакція Євгена виявилась кращою за виконання форварда «Олімпіка».

Наприкінці тайму неприємну травму отримав Денис Костишин, який залишив поле за допомогою лікарів. Замість нього на поле вийшов Володимир Лисенко.

Другий тайм активніше розпочав «Олімпік» і вже на 59-й хвилині Пасичу вдався підступний удар з-за меж штрафної, якого не чекали ні захисники «Колоса» ні воротар – 0:1. Руслан Костишин відреагував на пропущений м’яч одразу двома замінами. Замість Нехтія і Волкова на поле вийшли Кизилатеш та Кожушко.

На 70-й хвилині «Колосу» вдалось зрівняти рахунок. Красень-удар зі штрафного вийшов у Оріховського, який нарешті перервав безгольову серію команди, яка з урахуванням кубка, тривала цілих 476 хвилин – 1:1.

Розвинути цей успіх ковалівці не змогли і більше того, пропустили у свої ворота знову. Після навісу з кутового у боротьбі з суперником правила, на думку арбітра, порушив Чорноморець. Балашов з «точки» пробв по центру і Волинець майже відбив цей удар, але м’яч опинився у сітці – 1:2.

Навала наприкінці матчу результату «Колосу» не принесла і у підсумку четверта поспіль поразка у чемпіонаті.

КОЛОС – ОЛІМПІК – 1:2