Украина

Премьер-лига

«Ворскла» потеряла Кравченко на 4-5 месяцев

2018-11-15 14:14

Вже встигли скучити вболівальники «Ворскли» за нестандартним мисленням та маневрами на полі вихованця власної школи «біло-зелених» Дмитра Кравченка. Травма, отримана в одному з єдиноборств наприкінці гри-відкриття євросезону зі «Спортингом» (1:2), на превеликий жаль, виявилася більш серйозною, ніж самому постраждалому та лікарям здалося одразу.

«На ту хвилину ми були попереду в рахунку, а в португальців ніяк не виходило забити гол. Тому й боротьба, чим ближче до фінального свистка, ставала все жорсткішою. У якийсь момент я відчув сильний удар в ногу. Мені надали допомогу, і я продовжив гру, та невдовзі зрозумів, що далі не зможу, і попросив про заміну», – говорить півзахисник «Ворскли».

Діагноз, що поставили Дмитрові потім, не натякав, а прямо вказував на операцію. У висновку лікарі написали про «закритий перелом переднього краю правої великогомілкової кістки». Футболіста в одній з київських клінік оперував досвідчений ортопед-травматолог Дмитро Скибинський, через умілі руки якого пройшло чимало зіркових пацієнтів. На щастя, все пройшло вдало. Тепер, за попередніми прогнозами, Кравченку знадобиться від чотирьох до п’яти місяців реабілітаційного періоду.

vorskla.com.ua