Олександрія – Олімпік 2:0. Україна, 18-й тур. Звіт

«Олександрія», забивши по голу в кожному з таймів, впевнено перемогла «Олімпік» і продовжує боротьбу за місце в єврокубковій зоні.

2021-03-14 21:42

Зустріч розпочалася атаками олександрійців і вже на другій хвилині після подачі кутового міг відзначитись Каспарсг Дубра, але його удар головою виявився невлучним.

За кілька хвилин Каспарс мав ще одну можливість відзначитись після подачі Третьякова з флангу, але знову не влучив у ворота. На 13 хвилині чудову передачу на хід Лучкевичу зробив Бондаренко, але цього разу Валерій втратив свій шанс.

Олімпійці відповіли двома гострими контратаками. В одному епізоді Паньків з допомогою захисників ліквідував загрозу, а в другому після навісу з флангу м’яч, зачепивши поперечину, покинув межі поля.

На 28 хвилині після чергового кутового Валерій Бондаренко не залишив шансів кіперу гостей – 1:0.

Під завісу першого тайму господарі поля ледве не подвоїли рахунок після несподіваного удару Артема Сітала з-за меж штрафного майданчика, але чудово у цьому епізоді зіграв кіпер гостей Бетім, який витягнув м’яч з-під поперечини.

На початку другого тайму олександрійці створили ще один гострий момент біля воріт гостей. Максим Третьяков відкинув м’яч під удар Валерію Лучкевичу, але Валерій не влучив у ворота. За кілька хвилин міг відбутися красень гол у ворота «Олімпіка», коли Дмимтро Гречишкін з-за меж штрафного майданчика  наніс чудовий удар у верхній кут воріт, але не менш чудово зіграв голкіпер гостей.

Останній проміжок часу в матчі пройшов в постійних атакувальних діях нашої команди. Хороші моменти збільшити рахунок втратили і Роман Вантух, і Андрій Новіков. А забив Тимур Стецьков, який на останній хвилині поєдинку вдало замкнув передачу партнера по команді – 2:0.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ОЛІМПІК – 2:0
Бондаренко (28), Стецьков (90+1).
Олександрія: Паньків, Пашаєв (Мірошніченко, 46), Дубра, Бондаренко, Устименко (Новіков, 67; Калюжний (89), Банада, Гречишкін, Третьяков (Шастал, 89), Лучкевич (Стецьков, 80), Вантух, Сітало.
Олімпік: Бетим, Пасіч, Драме, Зотько, Лебеденко, Завийський, Альваренга (Каргбо, 65), Політило, Таллес, Романовський, Нкенг.
Попередження: Сітало (38), Банада (74) – Драме (45), Романовський (57).