Дніпро-1 – Ворскла 3:0. Україна, 32-й тур. Звіт

«Дніпро-1» не зустрів спротиву молодіжного складу «Ворскли» і в доброму гуморі може готуватися до єврокубкового плей-офф.

2020-07-19 19:15

Перед матчем спортклубівці отримали від УПЛ Кубок Престижу, як краща команда другої шістки. Цікаво, що відбулось це перед грою проти «Ворскли», яка двічі володіла цим трофеєм, а тепер перехідний втішний Кубок залишиться назавжди у «Дніпра-1», оскільки з наступного сезону розіграш чемпіонату УПЛ повертається до звичної двоколової системи. Трофей отримав капітан команди Сергій Кравченко, який вийшов за Кубком у футболці Валентина Рубчинського, який відновлюється після чергової важкої травми.

На заключний матч регулярного чемпіонату (як кажуть в НХЛ чи НБА, де звикли до плей-оф), тренерський штаб дніпрян виставив змішаний склад, давши шанс в середині поля проявити молоді – з перших хвилин вийшли Ярмолюк, для якого цей матч став дебютним в УПЛ в основному складі та Батагов, який вже давно не з’являвся на полі з перших хвилин. Також, у порівнянні з грою в Тернополі, окрім Кравченка і Вакулка, залишились в запасі Кліщук і Коркішко, яких замінили Юрчук та Булеца, а ще відновився після пошкодження Адамюк, а Чичиков опинився поза заявкою на гру.

Щодо гостей, то вони, як і казав їх керманич Юрій Максимов, прибули на заключну гру сезону молодіжним складом (командою керував наставник U-21 Віталій Косовський), тому не дивно, що дніпряни з перших хвилин прибрали ініціативу до себе. Господарі одразу почали пресингувати суперника біля його штрафного майданчику, не даючи можливості пересікати центральну половину поля з м’ячом, змушуючи полтавчан просто вибивати його подалі від воріт.

Але після того, як захист полтавчани впорався зі стартовими стандартами дніпрян, саме гості і завдали перший удар по воротах, проте Кравчуку бракувало влучності. А от перший постріл спортклубівців був значно гострішим – Супряга виграв боротьбу на другому поверсі після кутового у виконанні Булеци, але Ісенко у карколомному стрибку зумів перевести м’яч з під поперечини на черговий кутовий. Ще за кілька хвилин вже Булеца отримав пас від Хобленка, намагаючись завдати удар метрів з десяти, але м’яч на себе прийняв захисник.

На 23-й хвилині у штрафному майданчику гостей вийшов досить спірний момент, коли Булеца після контакту з суперником опинився на газоні. Здалося, що арбітр гри Олексій Деревинський, для якого це був дебютний матч на рівні УПЛ, взяв паузу, щоб визначитися яке саме рішення прийняти, і у підсумку все ж таки пенальті він не призначив, а показав жовту картку «десятці» дніпрян за симуляцію.

Одразу після цього досить гостру атаку провели гості, але вона закінчилася неточним ударом, проте на це спортклубівці відповіли результативним випадом: Хобленко знайшов у чужому штрафному майданчику Супрягу, і Влад чітко пробив низом у дальній кут – 1:0. Одразу ж Супряга знову опинився на вістрі атаки, але на його простріл не встиг Булеца, а менше ніж за хвилину Хобленко пробив головою поруч з дев’яткою. Ісенку ж довелося вступати у гру після небезпечного навісу-удару Адамюка від бокової лінії, коли м’яч ледве не опинився за спиною юного голкіпера.

А на 40-й хвилині дніпряни провели довгу комбінацію, якій, мабуть, позаздрили і в «Манчестер Сіті», в завершальній стадії якої взяли участь Батагов, Ді Франко, Булеца, Цуріков і Супряга, який оформив дубль – 2:0! Влад цілком міг оформити хет-трик ще у першому таймі, але Усенко зумів зреагувати на його підступний удар метрів з 15-ти.

У перерві господарі провели дві заміни, повністю оновивши центр захисту, при цьому з виходом Кравченка в оборону опустився Батагов. По самій гри продовжили домінувати спортклубівці і невдовзі по перерві рахунок став великим – Хобленко перехопив необачний пас суперника і реалізував вихід сам на сам. За 8 хвилин Хобленко міг оформити дубль після комбінації з Супрягою, але не зумів вдало прикластися до м’яч знаходячись поруч з воротами, а у наступній атаці Ісенко потягнув з під поперечини удар Цурікова. На 62-й хвилині саме замість Цурікова на поле вийшов Польовий, для якого ця зустріч стала 300-ю на рівні УПЛ! А ще пізніше відбувся дебют в УПЛ легіонера дніпрян Сабатіні.

Дніпряни продовжили повністю контролювати події на полі, але гостроти у їх діях стало менше, хоча моменти збільшити перевагу ще були. Особливо запам’ятався момент у Кравченка, коли Супряга відібрав м’яч у суперника і вивів на удар капітана, але Сергій пробив вище хрестовини. У підсумку спортклубівці завершили регулярний чемпіонат УПЛ перемогою з великим рахунком і гарному настрої тепер готуються до плей-офф.

ДНІПРО-1 – ВОРСКЛА – 3:0
Супряга (25, 40), Хобленко (51).
Днепр-1: Юрчук, Адамюк, Сваток (Кравченко, 46), Логінов (Лопирьонок, 46), Цуріков (Польовий, 62), Батагов, Ярмолюк, Ді Франко, Хобленко (Назаренко, 69), Булеца (Сабатіні, 69), Супряга.
Ворскла: Ісенко, Мельничук (Кулаковський, 83), Якубу, Павлюк, Сємілєт (Костенко, 88), Козиренко (Посєвкин, 55), Дмитрук, Гаджук, Білий (Дубко, 46), Власов (Халата, 46), Кравчук.
Попередження: Логінов (8), Булеца (23), Назаренко (90).