Карпати – Олімпік 3:3. Україна, 31-й тур. Звіт

Зустріч «Карпат» та «Олімпіка», окрім статусу останньої домашньої гри для «зелено-білих», мала інший, доволі серйозний характер. Розташовуючись по сусідству у турнірній таблиці, обидві команди продовжують вирішувати завдання прописки в УПЛ. Зазначимо, що «Олімпік» – одна з команд, проти якої львів'яни грали досить нестабільно – три очні поєдинки завершились з абсолютно різним результатом. Та сьогодні карпатівцям потрібно було забути попередні матчі та грати лише на перемогу.

Прес-служба ФК «Карпати»

2019-05-25 19:21

Розпочався матч на «Україні» за тим же сценарієм, що й поєдинок 26-го туру проти олімпійців у Києві. Лише, розігравши м’яча у центрі поля, гості вибігли у швидку атаку, яка завершилась взяттям воріт. Найкращий бомбардир донеччан Матар Діейє отримав м'яча на правому куті штрафного і, обігравши захисника, потужно пробив точно в дальню дев'ятку.

«Карпати» одразу кинулись виправляти ситуацію, але спочатку особливої небезпеки у володіннях Кринського їм створити не вдалось. Перший гострий момент виник у Гуцуляка, який змістився в центр та з ходу пробив по центру воріт – кіпер парирував перед собою, а захисник підстрахував та виніс круглого на кутовий. Після навісу зі стандарту першим на м’ячі був Ковтун, однак його удар головою був неточним. З третьої спроби карпатівці таки досягли свого – простріл Мякушка з лівого флангу, Гришко відбив точно на Онглу. Камерунець зупинив м'яча і другим дотиком пробив точно в дальній кут – 1:1. До перерви команди ще кілька разів обмінялись моментами, але рахунок на табло залишився незмінним.

Другий тайм «Карпати» розпочали краще: більше володіли м’ячем та організовували доволі непогані можливості для того, щоб подвоїти рахунок у зустрічі. Зокрема, два небезпечних моменти створив Гуцуляк, якому двічі ставав на перешкоді його тезка Олексій Гай. Спершу хавбек «Олімпіка» відбив простріл карпатівця з правого флангу, проте Гуцуляк одразу зробив ще одну спробу та з лінії штрафного пробив у ближній кут – воротар накрив м'яча! За кілька хвилин Олексій знову прострілював справа – Гай підставив ногу і круглий потрапив у стійку. На добиванні зіграв Онгла, але не влучив у ворота з декількох метрів.

А далі все відбувалось, як у київському поєдинку, лише з однією відмінністю – двічі забили «Карпати». Спершу Мякушко з ходу пробив з-за меж штрафного в дальній кут – без шансів для голкіпера. Згодом Понде навішував у карну зону і м'яч потрапив у руку Вантуху – пенальті. До точки підійшов Мякушко і впевнено переграв Кринського – 3:1. Здавалося б, що цього разу «леви» не допустять такого ж завершення, як у попередній очній зустрічі, але історія знову повторилась. Спочатку «зелено-білі» не встежили за Гаєм, який низом пробив точно у дальній кут, а потім дозволили Матару пробити Кучинського – 3:3.

КАРПАТИ – ОЛІМПІК – 3:3
Онгла (15), Мякушко (75, 77, с пенальти) – Матар (2, 89), Гай (82).
Карпати: Кучинський, Мірошниченко, Нестеров, Ковтун, Мегреміч, Кльоц, Онгла, Мякушко, Ді Франко (Толочко, 88), Гуцуляк, Понде.
Олімпік: Кринський, Ксьонз, Гришко, Цимбалюк, Клименчук (Є.Пасіч, 46), Гай, Кравчук (Валєєв, 53), Політило (Дегтярьов, 79), Тейшейра, Вантух, Матар.
Попередження: Понде (85).