Україна

Прем'єр-ліга

«Дніпро-1»: Горін і Танчик повернулися до загальної групи

2023-11-21 13:17

Шість вихідних тривав відпочинок футболістів «Дніпра-1» після перемоги над «Шахтарем» (3:1), яка вивела підопічних Юрія Максимова в лідери чемпіонату УПЛ. Гравці всі ці дні не сиділи, склавши руки, а підтримували форму самостійно. У неділю в другій половині дня команда зібралася на тренувальній базі у Придніпровську.

Негода, що ближче до вечора накрила Дніпро, внесла певні корективи у розклад. Перше тренування обмежилося тренажерною залою, але для початку цього було цілком достатньо для втягування в робочий процес. Футболісти виконали комплекс різноманітних вправ, а вже надалі щоденні заняття будуть також на полі.

До загальної групи повернулися Олег Горін і Володимир Танчик, які пропустили останні декілька матчів через проблеми зі здоров’ям. Таким чином, у лазареті команди залишаються тільки Ігор Когут, якому було зроблено операцію у Німеччині, та Максим Третьяков.

Нагадаємо, що у цьому році «Дніпро-1» має провести ще три матчі: вдома проти «Чорноморця» й «Ворскли» – 27 листопада та 2 грудня відповідно – й на виїзді з «Поліссям» 8 грудня.

scdnipro1.com.ua