Украина

Премьер-лига

Вірт: «Щастить сильнішим, Богдан Когут – молодець»

2021-10-19 15:00

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт поділився враженнями від гри команди у матчі 11-го туру чемпіонату України з «Чорноморцем» (1:0), інформує пресслужба клубу.

– Це був дуже важкий матч. Мабуть, найбільш нервовий у цьому сезоні. Ми непогано увійшли в гру. Забили гол. Вилучення зіпсувало трохи нам настрій, але відзначу нашу команду. Попри те, що грали вдесятьох – ми організовано оборонялися. Проводили швидкі контратаки, могли забити ще. Сьогодні ми проявили характер і бажання.

В перерві я просив команду продовжувати грати організовано і шукати шанси у контратаках. Нам дещо пощастило, бо суперник не реалізував пенальті. Але наш гол теж незарахували. Головне – це результат і сьогодні я задоволений грою. Команда справді відпрацювала, набігалася. Мабуть, заслужили на два вихідних. Молодці, що вистояли в меншості проти молодої агресивної команди. Це радує.

Звісно, «Чорноморець» мав багато моментів. Вони грали у більшості. В нас теж траплялися певні огріхи в обороні. Повторюся, десь можливо, пощастило. Але щастить сильнішим. Богдан Когут – молодець. Взяв пенальті. Він справжній лідер команди: на полі і в роздягальні. Сьогодні він впорався навідмінно. Поки я не бачив епізоду з вилученням. Лише після перегляду відеоповтору можна буде дати якусь оцінку.

nkveres.com