Украина

Премьер-лига

Акулинин: «Наверное, «Карпаты» сломал незасчитанный гол»

2018-02-19 16:12

Один з найбільш активних гравців «Карпат» у матчі із «Зорею» (0:2) Леонід Акулінін мав декілька нагод для взяття воріт. Крім того, нападник, який часто вступав у боротьбу, створював моменти для партнерів. Одного разу Леонід навіть забив, проте арбітри зафіксували офсайд.

«Команда старалася, в першому таймі показала доволі хорошу гру, як на мене. Мав місце незарахований гол... Треба переглянути повтор. Ми відразу після цього пропустили. Напевно, це нас зламало.

Моє ушкодження? Була боротьба із Сашком Караваєвим, він, мабуть, мене не побачив і зробив кивок головою назад. Це ігровий епізод. Як завжди, у нас шкутильгає реалізація. Потрібно більше забивати, більше заходити у штрафний майданчик. Працюватимемо, розберемо гру. Тренер вкаже нам на наші помилки.

Попереду гра з «Олімпіком», ми засумували за матчами. Всі чекають протистояння з донеччанами. Хочемо якомога частіше перемагати. Чекаємо цього поєдинку, щоб реабілітуватися перед вболівальниками». двічі забити. Перший дотик до м’яча був не надто успішним – все відбувалося надзвичайно швидко. Щодня додаватиму і працюватиму над собою.

Ясна річ, я до такої погоди і температури ще не звик. Але це не має впливати ані на мене, ані на мою гру. Загалом же я почувався цілком комфортно. Звикатиму до цього клімату. Я впевнений, що ми виберемося зі складного становища. З кожною грою ми додаватимемо і ставатимемо кращими».

fckarpaty.lviv.ua