Дніпро – Львів 2:3. Україна, 5-й тур. Звіт

Відігравши два м'ячі в середині другого тайму, дніпряни все ж втратили нічию перед фінальним свистком.

Прес-служба ФК «Дніпро»

2019-08-26 21:17

У порівнянні з нічийним протистоянням у Полтаві, в стартовому складі дніпрян відбулось кілька змін, про чому в основному вимушених: травмованого Лопирьонка, як і за ходом матчу проти «Ворскли» замінив Сафронов, а позицію дискваліфікованого капітана команди Кравченка зайняв Батагов. Крім того, залишились в запасі Шаповал і Когут, а замість них з перших хвилин вийшли Польовий та Булеца. У гостей склад поділився на дві частини — п’ять бразильців склали атакуючу міць, а от захищатися повинні були українці.

Вже на перших хвилинах господарям довелося похвилюватися. Спочатку підсковзнувся на слизькому газоні Гуйе, але він встиг відкинути м’яч голкіперу і гострого моменту біля воріт спортклубівців не виникло, а далі почав пристрілку Приймак: на 4-й хвилині м’яч після його удару зі штрафного пройшов поруч із стійкою, а невдовзі він бив метрів з десяти, але влучив у Логінова і все обмежилось кутовим. Дніпряни ж перший гострий момент створили на 12-й хвилині – це Куліш підставив ногу під удар Сафронова, і Сарнавському довелося докласти максимум майстерності, щоб зреагувати на цей підступний рикошет. За дві хвилини знову Куліш був близьким до того, щоб відкрити рахунок, але тепер Сарнавський зреагував на його удар головою з близької відстані після подачі Чичикова. Наступний небезпечний момент створили вже гості – Шина завдав потужного удару з лінії штрафного майданчику після розіграшу кутового, але на щастя для дніпрян м’яч пройшов над поперечиною.

Наступні 15 хвилин на полі точилася в цілому рівна боротьба. Гості виглядали трохи активнішими, але захист дніпрян впевнено ліквідував усі спроби суперника наблизитися до воріт нашої команди. І нажаль трапилась ситуація, як і у домашці с «Десною», коли гол «привезли» самі собі. Кліщук невдало зіграв за межами штрафного майданчику, м’яч опинився у Ренара, який здалеку пробив по порожнім воротам – відчайдушні ривки Кліщука і Логінова ситуацію не врятували. Одразу дніпряни мали шанс відігратися – після подачі зі штрафного Гуйе виграв боротьбу у воротарському майданчику суперника, але м’яч влучив йому у плече і влучного удару не вийшло. Кінець тайму пройшов в атаках дніпрян, і найгострішим моментом став удар Булеци у поперечину метрів з 23-х. Також в кінці тайму запам’ятався епізод, коли зіштовхнулися Сафронов і Педро, в результаті чого обидва продовжили гру з пов’язками на головах. Вже на третій компенсованій арбітром хвилині той же Сафронов опинився на ударній позиції, але пробив повз стійки.

У перерві господарі провели дві заміни, замість все ж таки травмованого Сафронова вийшов Романюк, а в середині поля Когут замінив Загальського. Зі свистком про початок другого тайму дніпряни одразу пішли вперед, навантажуючи штрафний майданчик суперника. Але гості відбилися і при переший можливості перейшли в контратаку, і вона закінчилась успішно – Пернамбуко втік по лівому флангу і влучно пробив у дальній кут. Проте такий хід подій не зламав дніпрян – чергова масована атака господарів, і Коркішко робить скидання під удар Польовому, а Володимир красиво б’є у дальній кут з лінії штрафного майданчику – 1:2! Спортклубівці продовжують тиск і ось вже Куліш завдає удар головою після навісу Когута, але знову надійно діє Сарнавський. Та все ж таки кращий снайпер минулого сезону досяг своєї мети – після прострілу Польового, м’яч дістався Кулішу від Булеци, і уникнувши офсайду форвард у дотик спрямував сферу у сітку -2:2! Після цього команда побігла вітати тренера з фізичної підготовки Євгена Баришникова, у якого народився син.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах. На 76-й хвилині леви знову мали шанс вийти вперед, коли захисники дніпрян залишили на самоті в штрафному майданчику Шину, але його удар головою прийшовся у Кліщука. Одразу потужним пострілом над поперечиною відповідає Когут, а невдовзі ще один міцний удар Ігоря, після красивої комбінації, приймає на себе захисник. А на 84-й хвилині Когут обікрав суперника в центрі поля і після проходу викотив м’яч під удар Чичикову, якому здавалося тільки і залишалося, що влучити у ворота, але Олексій пробив вище поперечини. І тут спрацювало старе правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». Гості в контратаці заробили пенальті, після чого з поля ще і було вилучено Гуйе, ну а з 11-метрової позначки влучно пробив Шина.

Дніпряни знову кидаються відіграватися і шанс відновити рівновагу мав Булеца, але Сергій з лінії штрафного майданчику пробив вище воріт. Нажаль, удруге переломити хід подій спортклубівцям не вдалося. Прикра поразка в матчі, в якому все могло бути інакше.