Украина

Премьер-лига

Грімм: «Організаторам договірних матчів не місце в українському футболі»

Українська Прем’єр-Ліга співпрацюватиме з правоохоронними органами та Федерацією футболу України у розслідуванні можливих договірних матчів, про яке вчора повідомили у Нацполіції, і докладе усіх зусиль задля збереження чесності та цілісності змагань найвищого рангу українського футболу.

Прес-служба УПЛ

2018-05-23 17:37

«Організаторам договірних матчів не місце в українському футболі. Наші вболівальники хочуть бачити чесну гру, в якій перемагають сильні команди, а не гроші. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти розслідуванню, яке проводять Національна поліція та інші правоохоронні органи. Об’єднавши зусилля з Федерацією футболу України, Комітетом з етики та чесної гри ФФУ та органами футбольного правосуддя, ми не допустимо, щоб дії кількох десятків зловмисників кинули тінь на улюблену гру мільйонів українців», – сказав Президент УПЛ Томас Грімм.

УПЛ збирає інформацію про звинувачення у договірних матчах, зокрема стосовно клубів УПЛ та клубів, які здобули або можуть здобути право на вихід до УПЛ на сезон 2018/19 років, і буде приймати рішення в межах своєї компетенції, виходячи з принципу нульової толерантності до корупції та договірних матчів.

upl.ua