Інгулець – Олександрія 1:0. Україна, 19-й тур. Звіт

Вдруге в історії Чемпіонатів України «Інгулець» та «Олександрія» зустрілися в «кіровоградському дербі».

2021-03-21 16:32

І якщо перша зустріч була насичена і моментами і голами (на двох команди забили 7 м’ячів), там вистачило місця і драматизму і нервозності, то цього разу картина кардинально змінилася: команди грали обережно, з повагою один до одного, практично без моментів (особливо у першому таймі), а головне – гол був лише один…

З перших хвилин номінальні господарі поля взяли ініціативу на себе. Олександрійці не сперечалися з цим і спокійно грали другим номером, очікуючи свого часу для взяття воріт.

Перший більш менш серйозний момент стався на 22-й хвилині під час атаки «Інгульця»: Бартулович вдало зіграв на Запорожця, який вже готовий був нанести діагональний удар по воротах Юрія Паньківа, але на заваді став Каспарс Дубра. Потім команди грали практично без воріт, доки на останній хвилині першого тайму петрівці не забили гол у роздягальню: розіграш стандарту і Сітчінава головою переправив м’яч у ворота – 1:0.

Після перерви олександрійці одразу перейшли до атакувальних дій. Треба віддати належне господарям поля. Петрівці не відсиджувалися у захисті, намагаючись створювати контрвипади. Гра пожвавішала, футболісти ніби прокинулися після сплячки. Слизький рахунок вимагав більш активних дій від обох команд.

На 75 хвилині хорошу нагоду забити втратив Андрій Новіков після розіграшу стандарту. Але кіпер «Інгульця» дуже добре прочитав ситуацію і без проблем ліквідував загрозу.

Вже в компенсований арбітром час Артем Гордієнко, знаходячись в штрафному майданчику, спробував пробити низом. М’яч пройшов поруч зі стійкою.

Це був чи не останній момент для того, щоб бодай зрівняти рахунок.

Фінальний свисток Володимира Новохатнього зафіксував мінімальну перемогу футболістів «Інгульця». «Олександрія» в кіровоградському дербі залишається без залікових очок.

ІНГУЛЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 1:0
Сітчінава (45+2).
Інгулець: Малиш, Салем, Запорожець (Васін, 84), Козак (Щедрий, 61), Бартуловіч (Коваленко, 61), Кучеренко, Шишка (Чайковський, 79), Балан, Ковальов, Квасний (Синьогуб, 84), Сітчінава.
Олександрія: Паньків, Мірошніченко (Мишенко, 66), Дубра (Бабогло, 27), Бондаренко, Вантух, Калюжний (Гордієнко, 66), Третьяков (Стецьков, 88), Лучкевич, Гречишкін, Устименко (Новіков, 46), Сітало.
Попередження: Шишка (53), Запорожець (59), Коваленко (62) – Бабогло (72).