Дніпро-1 – Рух 2:0. Україна, 5-й тур. Звіт

Доля матчу на «Дніпро-Арені» була вирішена ще до перерви. Чергові три очки команді Ігора Йовічевіча забезпечили ефектні голи Ігнатенка і Назаренка.

2021-08-21 23:43

У стартовому складі дніпрян у порівнянні з минулим матчем проти «Десни» відбулось одразу кілька змін, і у своїй більшості усі вони були вимушені. Так на правому фланзі захисту травмованого Кравченка замінив Лучкевич, який навпаки відновився після пошкодження, а у центрі поля замість дискваліфікованих Ді Франко і Піхальонка вийшли Ігнатенко і Когут. Крім того, з перших хвилин вийшов новачок команди, фланговий півзахисник Гуцуляк, а от Чуже вперше в сезоні залишився в запасі.

З перших хвилин господарі захопили територіальну перевагу, але тривалий час ніякої гостроти біля воріт «Руха» не було. Тільки ближче до середини тайму спортклубівці зуміли створити перший небезпечний момент – після третього кутового Ігнатенко виграв боротьбу на другому поверсі і зробив скидання на Когута, але той пробив повз воріт буквально з кількох метрів. Невдовзі сам Ігнатенко завдавав удар з лінії карного  майданчику, але знову вище воріт.

Перший влучний удар по воротах спортклубівці завдали на 26-й хвилині, коли під час гострої контратаки Лучкевич зумів зі складного положення віддати пас Довбику, але удар Артема з близької відстані Паньків відбив на черговий кутовий. А от після його розіграшу Дубінчак заграв на підбиранні, віддав пас Лучкевичу, а той знайшов Ігнатенка, і Данило наче з гармати, невідпорним ударом вистрелив під поперечину метрів з 18-ти – 1:0 на користь «Дніпра-1»!

А на 35-й хвилині рахунок став 2:0! Кожокару сильним ударом розпочав атаку, Довбик виграв боротьбу і скинув м’яч на Назаренко, який пішов у рейд, зміщуючись у центр з лівого флангу, і дійшовши до лінії карного майданчику влучно пробив у нижній кут!

Тільки після цього гості завдали свій перший удар по воротах, але він був неточним, хоча львів’яни і заробили при цьому перший свій кутовий у грі. Це все, що створили гості у воріт Кожокару у першому таймі.

На початку другого тайму гра не змінилася, а господарі продовжили штурмувати ворота суперника. Спочатку Паньків врятував свою команду після підступного удару Гуцуляка, відбивши м’яч на кутовий. Далі голкіпер «Руху» відбиває з під поперечини потужний удар Дубінчака, а після ще одного кутового поспіль реагує на удари Ігнатенка і Довбика, а бісіклета Когута виявилась неточною. На 58-й хвилині Паньків робить черговий сейв після удару Дубінчака. Ну, а коли Довбик таки обіграв голкіпера за межами карного майданчику, то свого воротаря підстрахував Білий.

Лише коли минула година гри «Рух» зумів відповісти першим гострим моментом у матчі – Борячук завершив сольний прохід ударом у стійку. Але то був тільки епізод.  Дніпряни повністю контролювали гри і значно ближчими були до того, щоб зробити рахунок великим. На 83-й хвилині Довбик обікрав захисників і виходив сам на сам із голкіпером, але його навісний удар вийшов неточним.

На 88-й хвилині свою майстерність продемонстрував і Кожокару, парирувавши сильний удар під поперечину від Мартинюка. Але і дніпряни цілком могли змінити рахунок вже у компенсований арбітром час, коли Паньків зреагував на потужний удар Довбика, а добивання Ярмолюка було неточним. А після цього був ще удар Джурасека з вигідної позиції, але знову повз цілі.

У підсумку спортклубівці довели справу до більш ніж переконливої перемоги, як по грі, так і по рахунку.

ДНІПРО-1 – РУХ – 2:0
 Ігнатенко (27), Назаренко (35)
Дніпро-1: Кожокару, Лучкевич (Логінов,78), Адамюк, Сваток, Дубінчак, Джурасек, Ігнатенко (Батагов,78), Когут (Русин, 76), Гуцуляк (Чуже, 76),  Назаренко (Ярмолюк, 90), Довбик.
Рух: Паньків, Карасюк, Мисик, Федорчук, Климчук,  Білий, Бойчук (Мартинюк, 62), Дідик, Борячук, Роман (Кузик,73), Оріховський (Кухарук, 69).
Попередження: Довбик (41), Мисик (42), Назаренко (79), Батагов (90+4) – Карасюк (39), Федорчук (59).