4-й тур УПЛ мовою цифр і фактів

«Динамо» втрачає перші в УПЛ очки в матчах з «Інгульцем»

2021-08-19 12:15

«Динамо» втрачає перші в УПЛ очки в матчах з Інгульцем (у 3-й грі).

Ілля Путря («Чорноморець») стає автором 1700-го реалізованого пенальті в чемпіонатах України.

«Олександрія» забиває 300-й гол в УПЛ.

«Маріуполь» зазнає 100-ї домашньої поразки в чемпіонатах.

Переможний клубний рекордний серіал «Десни» триває в УПЛ 4 гри.

«Десна» на своєму полі не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 6-ти ігор: +5=1.

Безпрограшний серіал «Динамо» з 21 листопада 2020 року триває в чемпіонатах 21 матч: 17 перемог та 4 нічиї.

4-а в УПЛ вольова перемога «Чорноморця» над «Маріуполем», в тому числа третя з рахунком 3:2.

90-й раз в чемпіонатах України зафіксована вольова перемога саме з рахунком 3:2.

Завершився безнічийний клубний рекордний серіал «Зорі», який з 29 листопада 2020 року тривав в чемпіонатах 20 ігор: 14 перемог та 6 поразок.

«Шахтар» з 21 лютого цього року обходиться без нічиїх в чемпіонатах 16 матчів поспіль: 11 перемог та 5 поразок.

Завершилася безнічийна клубна рекордна серія «Олександрії», що тривала в чемпіонатах 12 ігор: 4 перемоги та 8 поразок.

Безнічийний серіал «гірників» на своєму полі триває в УПЛ 10 ігор: 7 перемог та 3 поразки.

Безпрограшна серія «Ворскли» триває в УПЛ 6 ігор: +3=3, а голева – 7 ігор (13 м’ячів).

«Рух» на полях суперників не перемагає в УПЛ впродовж 5-ти ігор поспіль: 3 нічиї та 2 поразки.

Рухівці в гостях пропускають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор – 7 м’ячів.

Гольова гостьова клубна рекордна серія «Дніпра-1» з 28 червня 2020 року триває в чемпіонатах впродовж 19-ти ігор – 29 м’ячів.

Перервалася безнічийна клубна рекордна серія «Минаю», яка тривала в УПЛ 9 ігор: 2 перемоги та 7 поразок.

Завершилася безгольова клубна антирекорда виїзна серія «Минаю», яка з 12 грудня 2020 року тривала в УПЛ 848 (!) хвилин.

«Верес» та «Десна» пропускають 50-ті голи на своєму полі в чемпіонатах.

50-й гол в УПЛ у ворота «Минаю».

Безвиграшна серія «Вересу» триває в УПЛ 9 ігор: 3 нічиї та 6 поразок.

Закінчилася безпрограшна в чемпіонатах домашня серія «Маріуполя» в поєдинках проти «Чорноморця», яка тривала 9 ігор: +5=4.

Завершився безгольовий серіал одеського клубу в ворота азовців, який з 4 серпня 2014 року тривав в УПЛ 524 (!) хвилини.

«Львів» 40-й раз в УПЛ зіграв внічию.

«Львів» не перемагає в УПЛ 6 ігор поспіль: =3-3, а пропускає голи впродовж 7-ми матчів – 13 м’ячів.

Завершилася клубна рекордна безнічийна серія «Інгульця», яка тривала в УПЛ впродовж 7-ми ігор: 2 перемоги та 5 поразок.

Перервалася програшна антирекордна клубна серія Інгульця в УПЛ, що продовжувалася 4 гри.

30-й матч «Руху» в УПЛ: +7=11-12 м’ячі 13-45.

1-а в УПЛ нічия в матчах «Колосу» та «Руху» – у 3-й грі.

«Колос» завершив свою серію без пропусків голів в чемпіонатах, яка тривала впродовж 229-ти хвилин.

25-й гол у складі різних клубів у всіх турнірах забиває Андрій Борячук («Рух»): 20-й – в УПЛ та 5 – в Кубку.

20-й гол у своїй кар’єрі забиває Артем Довбик («Дніпро-1»): 15-й – в УПЛ, 4 – в Кубку та 1 – за збірну України.

5-й гол в УПЛ забиває Тарас Завійський («Десна»), 1-й – Ігор Солдат («Верес», у 4-й грі), Олег Горін («Минай», у 3-й), Клаудіо Спінеллі («Олександрія», у 4-й), Микола Михайленко («Чорноморець», у 4-й).

Завершився гольовий серіал Руслана Степанюка («Ворскла»), який тривав в УПЛ 3 гри – 4 м’ячі.

Денис Безбородько («Десна») забиває голи впродовж 3-х поспіль матчів УПЛ – 4 м’ячі.

У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Артур Авагімян («Чорноморець»), який раніше забивав суперникам «Арсеналу», Ілля Путря («Чорноморець») – «Маріуполя».

200-й матч в УПЛ провів Денис Гармаш («Динамо»), 50-й – Олег Ільїн («Колос»), Шахаб Захеді («Зоря»), Тарас Завійський («Десна»), Артем Довбик («Дніпро-1»), Дмитро Топалов («Маріуполь»), 1-й – бразилець Марлісон («Металіст 1925»), Богдан Коваленко («Минай»), Олександр Масалов («Десна»).

150-й матч в УПЛ у складі «Динамо» провів Віталій Буяльський.

У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Адерінсола Есеола («Ворскла»), який раніше виступав за «Олександрію» та «Зірку», Георгій Цітаішвілі («Чорноморець») – за «Динамо» і «Ворсклу», 2-му – Дмитро Кравченко («Металіст 1925») – за «Ворсклу», Віталій Тимофієнко («Верес») – за донецький «Металург».

30-й в УПЛ матч Мірчі Луческу в статусі головного тренера «Динамо»: +23=6-1 м’ячі 68-17.

30-й матч «Маріуполя» при Остапу Маркевичу в УПЛ: +6=9-15 м’ячі 32-49.

Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів УПЛ зазнав 30-ї поразки своїх підопічних: 11 – в «Дніпрі-1» та 19 – в «Карпатах».

1-а тренерська перемога Юрія Мороза («Чорноморець», у 4-й грі).

«Зоря» при Віктору Скрипнику на своєму полі 10-й раз зіграла внічию в УПЛ.

40-й в УПЛ гостьовий удар з «позначки» гравців «Ворскли» – 28-й гол.

20-й раз в чемпіонатах пробивали пенальті гравці «Вересу» – 8-й промах.

20-й в УПЛ реалізований пенальті у ворота «Вересу» – після 23-го удару.

10-й в УПЛ нереалізований 11-метровий удар гравцями «Львова» – після 22-го пенальті.

5-й раз в чемпіонатах пробивав пенальті Михайло Сергійчук («Верес») – 2-й промах, 3-й – Альваро («Львів») – 2-й промах, Дмитро Мишньов («Маріуполь») – 3-й гол, 1-й – Олівьє Тілль («Ворскла», у 17-й грі) – гол, Ілля Путря («Чорноморець», у 14-й) – гол.

12-й раз в чемпіонатах виконувався пенальті у ворота Дмитра Різника («Ворскла») – 3-й промах, 9-й – Олега Кудрика («Маріуполь») – 7-й гол, 5-й – Олега Білика («Олександрія») – 1-й промах, 3-й – Владислава Кучерука («Чорноморець») – 3-й гол, 2-й – Богдана Когута («Верес») – 2-й гол.

1-й раз в УПЛ вилучається з поля Матія Ром («Колос», у 3-й грі), Франчіско Ді Франко («Дніпро-1», у 108-й), Олександр Піхальонок («Дніпро-1», у 60-й).

1-й раз в чемпіонатах Катерина Монзуль в ході матчу вилучає з поля 2-х гравців одного клубу (у 52-й грі) – з «Дніпра-1».

1-й в УПЛ автогол Михайла Шишки (у 17-й грі), який стає і автором 1-го в чемпіонатах «самострілу» гравця «Інгульця» (у 29-й грі).

24-й в чемпіонатах автогол суперників «Динамо».

Найбільш «нічийний» тур поточного чемпіонату – 5 «мирових» у 8-ми матчах.

Найменш врожайний тур нинішнього чемпіонату на голи команд-господарів – 11 м’ячів.