ТМ. Александрия – АЕЛ (Кипр) – 0:2

2019-07-17 08:29

Гра з кіпріотським клубом АЕЛ з міста Лімасол проходила на футбольному полі тренувальної бази Національної збірної Болгарії в Софії у вівторок, 16 липня. Розпочалася зустріч о 16 годині.

Йшла лише п’ята хвилина товариської зустрічі, а Артем Сітало вже двічі був на вістрі атаки, тим самим підкреслюючи наміри олександрійців грати в атакуючий футбол.

Одна з небагатьох атак кіпріотів на 38 хвилині завершилася взяттям воріт «Олександрії». Після позиційної помилки олександрійського захисту гравець АЕЛа практично з лінії штрафного майданчика результативно пробиває під поперечину воріт Олега Білика – 0:1.

На 53 хвилині олександрійці заробили право на пробиття вільного удару біля штрафного майданчика кіпріотів, та удар Кирила Ковальця заблокував захист суперника, перевівши м’яч на кутовий.

На 63 хвилині олександрійські захисники грубо зіграли проти кіпріотського футболіста, і арбітр призначає пенальті, яке чітко реалізував Рубен Хурадо – 0:2.

На 70 хвилині з вигідного положення пробивав Дмитро Шастал, та як слід не влучив по м’ячу, що зрізався у нього з ноги.

На 79 хвилині суперники українців заробили право на пробиття 11-метрового штрафного удару – але цей удар пройшовся значно вище воріт.

У цілому матч проходив у рівній боротьбі. Суперники створили безліч моментів, але кіпріоти свої моменти використали сповна, а от команді Володимира Шарана фортуна не всміхнулася.

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) – АЕЛ (Кіпр) – 0:2
Голи: Аднан Аганович (38), Рубен Хурадо (63).
На 79-й хвилині кіпріоти не реалізували пенальті (вище воріт).
Олександрія (стартовий склад): Олег Білик, Тимур Стецьков, Ахмед Алібеков, Гліб Бухал, Андрій Запорожан (К), Дмитро Гречишкін, Максим Третьяков, Євген Протасов, Кирило Ковалець, Артем Сітало.
АЕЛ (стартовий склад): Жозімар Возіна, Борис Годал, Жуніор Досса (К), Андре Тейшейра, Давор Здравковскі, Йон Гастанага, Марко Адамович, Нільс Тейшейра, Авраам Андреас, Аднан Аганович, Рубен Хурадо.