Украина

Регионы

У Миргороді відбулися «Відкриті уроку футболу»

Любов до здорового способу життя та до рухливих ігор на повітрі потрібно прививати з дитинства. У цьому переконані ініціатори Всеукраїнського фестивалю «Відкриті уроки футболу». Соціальний проект Дитячого фонду УЄФА та Національної футбольної федерації нещодавно провели у Полтаві та Харкові. Нині – черга Миргорода.

Євген ОШЕКА, Юлія ГУДЕНКО, «ЛТАВА»

2016-10-25 10:45

Під час фестивалю діти не змагаються, а здобувають чи закріплюють навички гри у футбол. Для тренувань поле стадіону «Старт» розділили на 12 секторів. А учнів шкіл об’єднали у команди. Виконавши завдання в одному секторі, гравці переміщувалися до іншого. Аби учасники спробували себе в усіх видах випробувань, знадобилося аж три дні. Проте діти абсолютно не втомлені, радше – енергійні та задоволені.

Діти одностайні – участь у фестивалі дала масу вражень та нових знань. Серед учасників фестивалю – чимало вихованців секції футболу дитячо-юнацької спортивної школи. Тих, хто тренується регулярно, неважко помітити. Зазвичай, батьки приводять дітей до спортшколи з шестирічного віку. Тож за кілька років роботи з наставником вони вже  пристойно опанували правила гри та часто беруть участь у змаганнях.

Право обирати міста та селища для проведення відкритих уроків футболу Всеукраїнська федерація делегує своїм регіональним представництвам. А в області орієнтуються на активність міських та селищних осередків.

Всеукраїнська федерація футболу спільно з обласним осередком презентували школам міста м’ячі, футболки та маніжки. А після підбиття підсумків фестивалю, пообіцяли організатори, кращі гравці отримають солодощі від футбольного клубу «Миргород».

ltava.poltava.ua