Україна

Друга ліга

«Лівий Берег» запрошує всіх бажаючих дітей займатися у Академії

2022-04-16 14:43

Тренер Академії «Лівого Берега» Богдан Городнюк розповів, що клуб відновив роботу під час війни.

Емоційний стан
– Висловлюю вдячність президенту клубу Миколі Лавренку, який ініціював відновлення тренувань для дітей. Піклуємося про їхній психологічний стан, адже розуміємо, наскільки війна змінила психіку підростаючого покоління. Вони повернулися до тренувань з зовсім іншими емоціями. Діти за цей час подорослішали. З кожним тренуванням бачимо, що вони оживають, веселішають.

Головна мета
– Перші тренування проводилися для підняття емоційного стану дітей. Зараз не йдеться про якийсь повноцінний тренувальний процес. Для нас важливо, щоб діти отримували позитивні емоції від футболу.

Ініціатива президента
– На дебютному тренуванні було лише 14 юних футболістів. На період війни прийматимемо всіх дітей з інших клубів, якщо у них буде бажання тренуватися з нами. Це була ініціатива нашого президента. Ми працюємо з дітьми 2007-2015 років народження. Двері нашого клубу для всіх відкриті. Приємно, що кількість дітей зростає, за кілька днів з нами вже тренувалися 31 футболіст, в тому числі з інших клубів. Розділили дітей на три вікові групи. З кожною групою працюють по два тренери. Лікарі присутні на тренувальному процесі.

Європейські академії
– Щодо наших футболістів, які перебувають за кордоном, то більшість з них займаються у європейських академіях. Ми спілкуємося з їхніми батьками і отримуємо багато корисної інформації. Наших футболістів хвалять за кордоном. Попри все ми чекаємо на повернення гравців до ФК «Лівий Берег», для них завжди відкриті двері в Академії.

Безпека дітей
– Зробили все можливе, щоб діти тренувалися у безпеці, адже це зараз дуже важливо. Поруч з тренувальними полями у нас є бомбосховище. Провели розмови з дітьми, проінформували їх про те, що у разі повітряної тривоги усі будуть у безпеці.

Надання житла
– На жаль, багато футболістів, а також їхні сім’ї постраждали під час війни. Наш клуб не є виключенням. У нас займаються діти з Бучі та Ірпеня, домівки яких були зруйновані або розграбовані. Президент надав можливість проживати на базі усім дітям з клубу, хто цього потребує. Проживання, харчування та тренувальний процес фінансується Миколою Лавренком. На базі вже проживають два футболісти клубу.

Вдячність українцям
– Хочу подякувати Володимиру Зеленському, всьому керівництву держави, ЗСУ, теробороні та волонтерам. Спасибі всім людям, які захищають Україну. Вдячний кожному громадянину України. Перемога буде за нами. Слава Україні!

ua-football.com