Украина

Вторая лига

Во Второй лиги стало на одну «Ниву» меньше

2018-05-09 12:48

Тернопільська «Нива» припинає участь у змаганнях Другої ліги України. Відповідну заяву клуб оприлюднив на власній сторінці у Facebook.

«Футбольний клуб «Нива» Тернопіль надіслав на адресу Президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова лист про припинення участі у чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги.

Рішення було прийняте після отримання пояснень від комітету арбітрів ФФУ, щодо епізодів скандального матчу «Нива» – «Агробізнес». Напередодні нашим клубом була висловлена чітка позиція. Оскільки комітет повністю виправдав усі суперечливі моменти на користь дій арбітра, клуб виконує свою обіцянку і припиняє участь у чемпіонаті. Ми не будемо брати участь у брудних та корумпованих іграх, які повністю оповили український футбол.

Вважаємо доцільним вкладати власні зусилля та кошти у розвиток дитячо-юнацького футболу, а не в'язнути у болоті нечесного професійного футболу. Говорячи словами комітету арбітрів ФФУ, наше рішення є правильним та беззаперечним…», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, матч «Ниви» проти «Агробізнесу» завершився скандалом. У доданий час арбітр поставив сумнівний пенальті у ворота «Ниви». Це дозволило «Агробізнесу» здобути перемогу над суперником.


footboom.com