Новости футбола Украины и мира
Новости футбола Украины и мира / ПРЕССИНГ
УкраинаТурнирыМониторингПерсоныФорумЕврo-2012Таблицы

УЕФА доволен инспекцией по подготовке стадионов к Евро-2012

Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, президент Федерації футболу Григорій Суркіс та директор Координаційного бюро з підготовки України до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Ілля Шевляк провели зустріч з експертами УЄФА за результатами їхнього візиту в Україну.

У ході зустрічі І.Васюник зазначив, що розраховує на те, що напередодні візиту президента УЄФА Мішеля Платіні, який відбудеться вже цього місяця, наша урядова команда та експерти УЄФА вироблять спільну позицію щодо стану підготовки приймаючих міст до Чемпіонату 2012 року.  «У нас із експертами повинна бути спільна позиція щодо стану підготовки у приймаючих містах напередодні візиту Платіні. Ця позиція має грунтуватися на реальному розумінні існуючих ризиків і спільному баченні шляхів їх подолання», – сказав віце-прем’єр-міністр.

Зі свого боку, експерти УЄФА ознайомили українську сторону з результатами власного моніторингу підготовки стадіонів до Євро-2012, який вони проводили 31 березня та 1 квітня. Зокрема, Марк Тіммер відзначив прогрес у підготовці українських міст до футбольного турніру 2012 року. «Ми приємно здивовані прогресом, який відбувся з часу нашого минулого візиту в Україну,» – сказав М.Тіммер.

Відзначив помітні зрушення на головній арені країни і президент ФФУ Григорій Суркіс. «Я радий, що проект реконструкції НСК «Олімпійський» вийшов із зони дуже високого ризику», – підкреслив він.

Укрінформ

2009-04-02 17:11


Еврo-2012: Города | Подготовка | Стадионы |

При использовании материалов сайта ссылка обязательна.
Все права защищены.