Україна|
Калейдоскоп
«Динамо»: кришталеве «вікно в Європу» в українському фіналі Кубку СРСР
Рівно 41 рік тому динамівці завоювали черговий Кубок СРСР, який став передвісником одного з найуспішніших періодів в історії столичного клубу. 23 червня 1985 року, перемігши у фіналі донецький «Шахтар», «біло-сині» всьоме стали володарями трофея.
2026-06-23 15:38




