Персони

Статті

Привітання Сергію Реброву з ювілеєм від Ігоря Суркіса

2024-06-03 09:01

3 червня виповнюється 50 років видатному футболісту та тренеру «Динамо», а нині наставнику національної збірної України Сергію Реброву. Ювіляра зі знаменною датою привітав президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс.

Дорогий Сергію Станіславовичу!

Цього святкового дня дозвольте від усіх динамівців привітати Вас із ювілеєм.

Ваше ім’я по праву золотими літерами вписане в історію славетного клубу з берегів Дніпра. Протягом багатьох років Ви приносили славу київському «Динамо». Спочатку як гравець, разом із зірковими партнерами наводячи страх на топ-клуби Європи, а потім уже як тренер, повернувши чемпіонське «золото» до Києва.

Протягом ігрової кар’єри Ви завжди були вимогливим до себе, ставлячи лише найвищі цілі – як особисті, так і командні. Зараз Ви вимагаєте такого саме ставлення до гри й від своїх підопічних, оскільки лише за максимальної самовіддачі, величезного бажання та неймовірної працьовитості можна досягти успіху у футболі.

Попереду у збірної України, яку Ви наразі очолюєте, відповідальний турнір – Євро-2024. Знаючи Вашу відданість футболу та розуміння, як досягати успіху, ми всі маємо впевненість, що за нашу національну команду в Німеччині соромно точно не буде.

У цей святковий день бажаю Вам, Сергію Станіславовичу, міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, сил та натхнення продовжувати займатися улюбленою справою й дарувати позитивні емоції українським уболівальникам. І, звичайно, скорішої Перемоги над ворогом та повернення до мирного життя під чистим небом.

З повагою,
Президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс

fcdynamo.com