Персони

Статті

20 років президентства Ігоря Суркіса

Цього дня рівно 20 років тому на засідання акціонерів АТ ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс, який обіймав посаду першого віце-президента, був затверджений на посаду президента клубу.

2022-06-14 13:35

На прес-конференції 14 червня 2002 року новий президент «Динамо» сказав: «Шановні журналісти, я радий вітати вас у цій залі і, перш за все, хотів би подякувати засновникам клубу за надану мені довіру та обрання на почесний пост президента клубу. Чудово усвідомлюю відповідальність, яка з цього дня на мене покладена.

Помер Валерій Лобановський, але життя не стоїть на місці, і ми маємо рухатися вперед. На жаль, нам не вдалося присвятити його пам'яті перемоги у Кубку та чемпіонаті України. На це є багато причин, але сьогодні на них ми не зупинятимемося».

За роки керівництва клубом Ігорем Суркісом київське «Динамо» здобуло 7 титулів чемпіона України, 8 Кубків України та 9 разів вигравало Суперкубок України.

На єврокубковій арені команда виходила до плей-офф Ліги чемпіонів і дісталася півфіналу Кубка УЄФА.

Окрім спортивних перемог, серед пріоритетів своєї діяльності на посаді президента клубу Ігор Суркіс зробив розвиток клубної інфраструктури та плідну роботу дитячої школи. Зараз «Динамо» є головним постачальником гравців у збірні команди України різного віку, а клубна інфраструктура відповідає найкращим світовим футбольним стандартам.

fcdynamo.com