Персони

Статті

Григорій Суркіс привітав Геннадія Литовченка з ювілеєм

Сьогодні ювілей святкує Геннадій Литовченко, який захищав кольори київського «Динамо» в 1988-1990 рр. Із 60-річчям ювіляра привітав почесний член УЄФА Григорій Суркіс.

2023-09-11 13:13

Шановний Геннадію Володимировичу!

У день 60-го Вашого дня народження хочу висловити найщиріші слова та побажання Спортсмену з великої літери, справжньому бійцю та лідеру, людині сильного характеру та широкої душі.

Ваш ювілей – дійсно золотий, адже багаторічна футбольна біографія Геннадія Литовченка – це незабутнє сяйво яскравих успіхів, здобутих у чесній самовідданій боротьбі на зелених полях усього світу.

Чемпіон СРСР у складі «Дніпра» та «Динамо», найкращий футболіст країни 1984 року, віце-чемпіон Європи 1988, учасник двох світових фіналів, – своєю готовністю до самопожертви заради командних перемог Ви заслужили велику повагу у вболівальників.

Футбол ніколи не був для Вас роботою. На полі Ви були творцем, імпровізатором, перетворюючи гру на мистецтво. А найбагатший досвід та уроки, отримані від найкращих наставників, згодом допомогли і Вам перетворитися у вимогливого тренера, що прагне нових висот і обов’язково досягає результату.

Щастя Вам та здоров’я, Геннадію Володимировичу! Миру та благополуччя в родині. Успіхів в улюбленій справі та виконання всіх заповітних бажань.

Із ювілеєм!
Григорій Суркіс

pressing.net.ua