Персони

Статті

Григорій Суркіс привітав Василя Турянчика з 85-річчям

Шановний Василю Юрійовичу! Щиросердно поздоровляю Вас із ювілеєм, вітаючи неперевершеного майстра футболу – лицаря зеленого поля, патріота, гідну та щиру людину.

2020-04-17 17:50

Ви підтверджували покликання лідера, вожака, капітана упродовж усієї своєї кар’єри, багатої на нагороди та трофеї. Ваші непоступливість, жага до боротьби, працьовитість і невтомність змушували складати зброю найгрізніших опонентів.

Ви були одним із ключових виконавців великої динамівської команди Віктора Маслова, чий футбол випереджав свій час. На полі Ви зарекомендували себе істинним універсалом і давали собі раду чи не на кожній позиції. Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що саме Турянчик став першим повноцінним опорним півзахисником в історії радянського футболу.

Годі й казати, що у Грі для Вас практично не було секретів, а у Вас по відношенню до своєї справи – слабких місць. Уболівальники зі стажем, впевнений, досі пам’ятають Ваші фантастичні, надважливі голи, які дозволили «Динамо» вибороти перше історичне чемпіонство у 1961 році, а потім дістатися переможного кубкового фіналу в 1966-му.

Ви є живою легендою українського футболу і водночас прикладом оптимізму, енергійності, іскрометного почуття гумору. 

Дорогий ювіляре! Від усієї душі бажаю Вам і Вашим близьким здоров’я, удачі, миру та гармонії, наснаги та натхнення!

Із повагою,
Григорій СУРКІС

footclub.com.ua