Глобус

Євро-2024 (U-19): Україна – у півфіналі!

У неділю, 21 липня, юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) провела свій третій матч фінального турніру Євро-2024 (U-19) – проти Італії.

Uaf.ua

2024-07-21 23:40

Після двох нульових нічиїх з – Північною Ірландією та Норвегією підопічним Дмитра Михайленка для гарантованого виходу в півфінал у сьогоднішньому матчі з Італією потрібна була перемога. В іншому випадку все залежало від паралельного поєдинку північноірландців та норвежців.

undefined

undefined

Початок матчу в Ларні на стадіоні «Інвер Парк» був за італійцями, які створили кілька небезпечних моментів біля воріт Владислава Крапивцова. Однак на 7-й хвилині перша ж атака українців призвела до успіху – відзначився Геннадій Синчук, який скористався помилкою захисника італійців і майстерно перекинув голкіпера суперників.

Відігрався наш супротивник на 34-й хвилині. Підопічні Бернардо Корраді отримали право на стандарт, і після закидання м'яча у штрафний майданчик Томмазо Ебоне проштовхнув його повз Крапивцова – 1:1.

undefined

Після перерви команди швидко обмінялися голами. Спочатку на 52-й хвилині Марко Романо пробив із центральної зони, вивівши італійців уперед, але через дві хвилини Данило Кревсун отримав пас п'ятою від Матвія Пономаренка і потужним ударом відновив рівновагу – 2:2.

undefined

На 73-й хвилині збірна України отримала право на пенальті і чисельну перевагу через вилучення Крістіана Корраді, що сфолив на Андрієві Маткевичі. Одинадцятиметровий чітко реалізував Матвій Пономаренко.

undefined

Отже, 3:2 – перемога збірної України, яка вийшла у півфінал Євро-2024 (U-19) з другого місця групи А і забезпечила собі перепустку на ЧС-2025 (U-20), який пройде в Чилі.

undefined

УКРАЇНА – ІТАЛІЯ – 3:2
Голи: Синчук (7), Кревсун (54), Пономаренко (75, з пенальті) – Ебоне (34), Романо (52).
Україна: Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 88), Маткевич, Гаджиєв (Цуканов, 90+2), Кревсун, Синчук (Тутєров, 88), Пономаренко.
Італія: Магро, Паньюкко, К'яродія (Мане, 64), Корраді, Маньї, Ді Маджо (к) (Манніні, 46), Хардер (Ліпані, 69), Романо, Ангеле (Пафунді, 69), Сіа (Бартезагі, 75), Ебоне.
Попереджені: Ващенко (33), Пономаренко (42), Михавко (49), Маткевич (90) – Корраді (31).
Вилучений: Корраді (73).
Арбітр: Васіліс Фотіас (Греція).