Гарантія з сімома печатками

Металург Д – Челик – 7:0. Донецький «Металург» фактично гарантував собі участь у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи УЄФА, розтрощивши вдома чорногорський «Челик» з рахунком 7:0. Гості добиралися в Україну автобусом, їх подорож тривала майже три доби, при цьому…

UEFA.com

2012-07-20 06:30

МЕТАЛУРГ Д – ЧЕЛИК – 7:0
Голи: Макрідіс (16, 49), Казарян (35, 61, 85), Данило (51), Мораєш (78).
Металург Д: Бандура, Воловик, Чечер, Казарян, Соарес, (Нелсон, 64), Голайдо, Лазич, Макрідіс, Морозюк, Прийма, (Грищенко, 76), Данило, (Мораєш, 54).
Челик: Банович, Дублевич, Видаканич, (Дринчич, 88), Радович, Николич, Булаїч, Йовович, Зорич, Адрович, Іванович, (Агович, 64), Шимич, (Брнович, 86).
Попередження: Казарян (33), Прийма (66).

…в їхню заявку на першу гру були включені лиши 15 футболістів. Все це зробило й без того невеликі шанси володаря національного кубка, котрий поки не провів жодного поєдинку в елітному дивізіону свого чемпіонату, зовсім примарними.

Можливо, «Челик» сподівався на недооцінку з боку української команди, проте її наставник Володимир П'ятенко налаштував підопічних так як слід. Забивши два м'ячі в першому таймі зусиллями Константіноса Макрідіса та Геворга Казаряна, донеччани не зупинилися і в підсумку досягли більш ніж солідної матеріальної переваги.

По перерві команда Славолюба Бубані зовсім розклеїлася. У господарів, які цього вечора атакували здебільшого правим флангом, на полі виходило майже все. Не підвела й реалізація, внаслідок чого глядачі стали свідками ще п'яти голів.

Той таки Казарян вніс до свого доробку хет-трик і дві результативні передачі, Макрідіс до дублю додав гольовий пас, відзначився влучним ударом Данило, й навіть бразилець Жуніор Мораєш, який тільки-но приєднався до команди, заробив два очки («1+1»).

«Металург», який пропустив три єврокубкові сезони, з легким серцем очікуватиме п'ятничне жеребкування і, мабуть, розцінюватиме матч-відповідь як підготовку до третього відбірного етапу.