Турніри

Ліга чемпіонів

Буяльський: «Буде зовсім інша гра, порівняно з першим поєдинком із «Пафосом»

2025-08-12 08:58

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився очікуваннями від майбутнього виїзного матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти кіпрського «Пафоса» в рамках передматчевої прес-конференції:

– Вітаю з поверненням на поле після ушкодження. Ви забили гол у минулому матчі, одразу після повернення. Як зараз почуваєтеся, чи вже повернули свою оптимальну форму?
– Дякую, почуваюся добре, можна сказати, що повертаюся до тієї форми, яка у мене була наприкінці збору. Думаю, усе буде добре.

– Наскільки важливою у психологічному плані була для команди перемога над «Рухом»?
– Кожна перемога важлива для психології команди. Впевнений, що ми як команда психологічно готові до завтрашньої гри. Буде зовсім інша гра, порівняно з нашим першим поєдинком у Польщі.

– Завтра матч відбудеться за спекотної погоди, прогнозується 35 градусів тепла плюс висока вологість повітря. Чи маєте якісь лайф-хаки, як грати за таких умов?
– Наші лікарі та медперсонал дають нам вітаміни. Люди, які вже багато пограли у футбол, говорять, що потрібно перед матчем пити якомога більше води. Усе це використовуватимемо на практиці.

fcdynamo.com