Турніри

Ліга чемпіонів

Cтартова позиція «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів

У Серії А відбувся матч 38-го туру, в якому «Аталанта» перемога «Торіно». Цим результатом бергамаски гарантували собі фініш у топ-4 турнірнох таблиці чемпіонату. Це має свої наслідки для єврокубкової заявки України.

Ігор СЕМЙОН, «UA-Футбол»

2024-05-26 22:10

Зокрема, визначилася стартова позиція «Динамо» у кваліфікації Ліги чемпіонів. Кияни заходять у посів. Їхні потенційній суперники у другому раунді відбору:

«Партизан» (Сербія);
«Лугано» (Швейцарія).

У випадку проходження цього раунду «Динамо» гарантує собі мінімум групу Ліги Європи. У випадку виходу в третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів «Динамо» буде поза посівом. Потенційні суперники там – «Рейнджерс» (Шотландія), «Славія» (Чехія), «Зальцбург» (Австрія), «Лілль» (Франція).

Потенційні суперники у раунді плей-офф Ліги чемпіонів – ті самі, що у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

У випадку поразки в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів «Динамо» перейде у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи, де буде сіяним. Потенційні суперники станом на зараз:

«Хапоель» (Беєр-Шева, Ізраїль), «Генк» (Бельгія), «Рапід» (Відень, Австрія), «Рієка» (Хорватія), «Трабзонспор» (Туреччина), «Лугано» (Швейцарія) (або переможена ним команда у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів).

У випадку перемоги в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи буде перехід у раунд плей-офф, де «Динамо» також буде у посіві. Потенційні суперники станом на зараз:

«Бешикташ» (Туреччина), ГІК (Фінляндія), «Флора» (Естонія), ФКСБ (Румунія), «Клаксвік» (Фарерські острови), «Шемрок Роверс» (Ірландія), «Серветт» (Швейцарія), «Лінкольн Ред Імпс» (Гібралтар), «Нью-Сейнтс» (Вельс), «Пюнік» (Вірменія), «Гартс» (Шотландія), «Бачка-Топола» (Сербія).

У випадку поразки в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи буде перехід у раунд плей-офф Ліги конференцій, де «Динамо» також буде у посіві. Потенційні суперники станом на зараз:

«Омонія» (Кіпр), «Жальгіріс» (Литва), «Трабзонспор» (Туреччина), «Віторія» (Португалія), «Астана» (Казахстан), «Рига» (Латвія), «Олімпія» (Словенія), АЕК (Афіни, Греція), «Нефтчі» (Азербайджан), «Лінфілд» (Північна Ірландія), КуПС (Фінляндія), «Серкль Брюгге» (Бельгія), «Зрінськи» (Боснія і Герцеговина), «Марібор» (Словенія), «Гайдук» (Хорватія), «Аріс» (Греція), «Брейдаблік» (Ісландія), «Лугано» (Швейцарія).

Для виходу в груповий етап будь-якого з турнірів «Динамо» потрібно пройти одного суперника з трьох.

ua-football.com