Турніри

Ліга чемпіонів

Лунін: «Ми всі в «Реалі» усвідомлюємо, за який клуб граємо»

2025-03-11 17:00

Голкіпер «Реала» Андрій Лунін поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Атлетико».

«Ми готуємося до кожного матчу однаково, тому що ведемо боротьбу за перемогу в кожному турнірі. Ми повинні продемонструвати відданість та відповідальність. Ми всі усвідомлюємо, за який клуб граємо.

Це Ліга чемпіонів, клубний турнір, і ми знаємо, яка на нас лежить відповідальність. Це дербі, буде складно, але ми підготуємося якнайкраще і віддамо всі сили.

Я знаходжуся в найкращому місці у світі поруч з цими партнерами по команді. Вальверде – наш лідер, капітан, і ми ним дуже задоволені», – сказав Лунін.

Матч відбудеться у середу, 12 березня. У першій грі перемоги здобули підопічні Карло Анчелотті – 2:1.

realmadrid.com