Турніри

Ліга чемпіонів

Чи може «Динамо» отримати гарантію групи Ліги Європи, стартуючи не з Q2CL, а з Q3CL? Теоретично така можливість є

Наразі регламент передбачає старт київського «Динамо» як віце-чемпіона України в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, що не гарантує єврокубкової осені.

Ігор СЕМЙОН, «UA-Футбол»

2024-05-16 16:50

Але існують умови, які можуть спричинити автоматичний перехід «Динамо» з другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів шляху представників ліг (Q2CL) до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів шляху представників ліг (Q3CL). А це вже мінімум груповий етап Ліги Європи.


Необхідні умови:

1. Поточну Лігу Європи повинен виграти «Байєр» (Німеччина); якщо виграє «Аталанта» (Італія) – потрібно, аби вона фінішувала у топ-4 Серії А.

2. «Динамо» повинне бути у топ-2 за клубним рейтингом серед шести представників другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів шляху представників ліг. «Динамо» вже точно буде нижче представника Туреччини і точно вище – представника Сербії. Залишилися три країни.

2.а.) «Янг Бойз» не повинен стати другим у чемпіонаті Швейцарії (йде першим у таблиці; має відрив від другого місця у шість очок за три тури до фінішу);

2.б.) «Зальцбург» не повинен стати другим у чемпіонаті Австрії (йде на другому місці; відстає від першого на два очки за один тур до фінішу);

3.в.) «Славія» не повинна стати другою у чемпіонаті Чехії (йде на другому місці; відстає від першого місця на чотири очки за два тури до фінішу).

ua-football.com