Турніри

Ліга чемпіонів

Жахливий сон "Мілана"

Uefa.com «Манчестер Юнайтед» – «Мілан» – 4:0. Героєм дуелі став Уейн Руні, який в двох матчах «МЮ» проти «россонері» забив чотири м'ячі. Напередодні матчу-відповіді «Манчестер Юнайтед» недорахувався через травми та дискваліфікації сімох гравців, які могли претендувати на місце в основному складі. У «Мілана» не вистачало лише Массімо Оддо та Пато.

ua.uefa.com

2010-03-10 23:45

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – МІЛАН – 4:0 Голи: Руні (13, 46), Пак Джі-Сун (59), Флетчер (88). «Манчестер Юнайтед»: ван дер Сар, Г.Невілл (Рафаель, 66), Фердінанд, Видич, Евра, Флетчер, Скоулз (Гібсон, 72), Пак Джі-Сун, Валенсія, Нані, Руні (Бербатов, 66). «Мілан»: Аббіаті, Абате (Бекхем, 64), Бонера (Зеєдорф, 46), Тьяго Сілва, Янкуловськи, Фламіні, Пірло, Амброзіні, Хунтелар, , Боррієлло (Ф.Індзагі, 69), Роналдіньо. Попередження: Скоулз (68) – Роналдіньо (71), Фламіні (85).

Перший матч – 3:2

 

Леонардо до останнього розраховував на одужання бразильця, навіть узяв його до Англії, але форвард на поле так і не вийшов. Ще один ключовий гравець – Кларенс Зедорф, участь якого у матчі також була під запитанням, розпочав гру з лави запасних. Так само, як і Девід Бекхем, котрий повернувся на «Олд Траффорд» майже через сім років.

Результат першого матчу – 2:3 змушував «россонері» шукати щастя попереду. Тому наставник італійців відразу пішов ва-банк, випустивши у «старті» всіх найсильніших на сьогодні гравців атаки – Роналдіньо, Класа-Яна Хунтелара та Марко Боррієлло. Однак стартового штурму в гостей не вийшло. Окрім того, апеннінці здебільшого вимушені були захищатися – манкуніанці перекрили всі зони біля своїх володінь й за рахунок швидкості мислення та виконання самі намагалися тиснути на ворота Крістіана Аббіаті.

Утім, перший гольовий епізод залишився за «Міланом». Андреа Пірло з правого флангу виконав передачу зі штрафного у карний майданчик, звідки Роналдіньо головою пробив поруч зі стійкою. У наступній атаці на ударній позиції опинився Хунтелар, але не зміг як слід розпорядитися м'ячем. Відповідь «МЮ» виявилася не менш ефектною, а головне – ефективною. Гарі Невілл та Уейн Руні майже повторили момент Роналдіньо, але, на відміну від бразильського плеймейкера, головний снайпер господарів свій шанс використав, головою замкнувши навісну подачу капітана.

Гол остаточно «розв'язав» міланцям ноги, які великими силами пішли на штурм воріт Едвіна ван дер Сара. Пристрасті на половині поля «червоних дияволів» загострилися, але не більш того. З чималої кількості їхніх атак лише декілька мали продовження. Можна згадати непогану нагоду відзначитися у Пірло, з «пострілом» якого Едвін ван дер Сар зміг упоратися лише з другої спроби. Однак після півгодини гри запал команди Леонардо поступово почав згасати. Підопічні Фергюсона відсунули суперника до центральної лінії поля, змусивши його напрацьовувати відсоток володіння м'ячем переважно за рахунок поперечних передач та пасів назад.

Наступний спалах у «Мілана» стався лише за п'ять хвилин до завершення першого тайму. На повну потужність запрацювали диригенти Пірло та Роналдіньо, внаслідок чого прокинулися й форварди, котрих до цього моменту майже не було помітно. Однак потенціальна небезпека знову жодного разу не перетворилася на реальну. Ударів гості так і не завдали, обмежившись лише закиданнями м'яча у карний майданчик, де господарями становища почували себе захисники манкуніанців. Натомість під завісу тайму ледь не відзначився Даррен Флетчер, котрий не влучив у ворота з дальньої дистанції.

Не встигла секундна стрілка зробити один оберт після поновлення гри, як «МЮ» подвоїв результат. Нані протягнув м'яч лівим флангом та віддав чудову передачу на Руні, який у дотик пробив повз Аббіаті, що вийшов на перехват – 2:0 та 5:2 за сумою двох зустрічей. І чотири з п'яти м'ячів – на рахунку Руні!

...Після другого взяття воріт, боротьба майже завершилася. Господарі грали у своє задоволення, а гості, треба віддати їм належне, намагалися провести хоча б гол престижу. На 54-й хвилині до цього був близький Хунтелар, але з близької відстані головою пробив над поперечиною.

А невдовзі м'яч знову влетів у сітку італійців. На 59-й хвилині Пол Скоулз знайшов пасом в карному майданчику Пак Чжі Суна, який невідпорно пробив у дальній кут. Майже відразу «Олд Траффорд» знову вибухнув овацією – на полі з'явився їх колишній улюбленець Бекхем, а у господарів пішов відпочивати справжній герой протистояння з «Міланом» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – Руні.

Крапку ж у матчі також поставили англійці – Флетчеру ніхто не зміг завадити замкнути довгу передачу майже з середини поля. «Манчестер Юнайтед», таким чином, продовжив єврокубкову серію, у тринадцяте поспіль відсвяткувавши загальну перемогу в двоматчевих дуелях після вікторії у першому виїзному поєдинку.

www.ua.uefa.com