Ліга конференцій

Бетіс – Кривбас 3:0. Ліга конференцій, раунд плей-оф. Звіт

Український клуб не зміг зробити сенсацію та вибув із єврокубків, програвши і у матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій УЄФА.

2024-08-30 00:01

Після «домашньої» поразки з рахунком 0:2 мало хто очікував від «Кривбасу» виходу до загального етапу Ліги конференцій. Однак були надії, що проти далеко не основного складу севільського клубу команда Юрія Вернидуба дасть гарний бій і, можливо, набере якісь очки в таблицю коефіцієнтів.

І коли гості достатньо гостро почали матч, а на 14-й хвилині втратили дуже реальний шанс відкрити рахунок, ці надії тільки посилились. Вивести український клуб вперед міг Бандейра, котрому Драмбаєв виклав м’яча на ногу, але правий захисник «Кривбаса» з трьох метрів влучив у штангу.

Господарі до того, та й після, задовольнялись контролем м’яча у не надто високому темпі. Та як тільки підопічні Мануеля Пеллегріні трішки додали в швидкості, як «Кривбас» посипався. На 40-й хвилині Абде здорово розібрався на правому фланзі та прострілив на Руїбаля – Бізімана незграбно зупинив м’яча для суперника, який вразив порожні ворота.

Господарі одразу ж добили опонентів: той же Абде оформив дубль за кілька хвилин. Спочатку він реалізував вихід один на один, а потім вдало добив м’яча з гострого кута після того, як Кліщук не дозволив забити Руїбалю. Слід відзначити, що в обох цих голах захисники «Кривбаса» відзначились грубими помилками на своїй половині поля.

У другому таймі спроби гостей відновити інтригу не дали результату. Навпаки, вони могли ще не раз пропустити. Зрештою, «Кривбас» поступився із загальним рахунком 0:5 і завершив виступи в єврокубках сезону 2024/25, не набравши жодного очка – як і «Полісся» з «Дніпром-1» (яке взагалі на поле не виходило).

БЕТІС – КРИВБАС – 3:0 (заг. 5:0)