Турніри

Ліга конференцій

Матч Ліги конференцій «Шахтар» – «Брейдаблік» судитимуть румуни

2025-11-05 14:49

Матч 3-го туру основного етапу Ліги конференцій між донецьким «Шахтарем» та ісландським «Брейдабліком» розсудить румунська бригада арбітрів на чолі з головним рефері Андреєм Ківулете, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На лініях йому допомагатимуть Раду Гінгуляк і Крісті Даніель Іллінка, четвертий суддя – Раду Петреску. За роботу ВАР відповідатиме Себастьян Колцеску, якому асистуватиме Адріан Кострейє.

Нагадаємо, після двох стартових поєдинків гірники мають в активі три очки, що вони здобули в двобої з шотландським «Абердіном» (3:2), після чого програли польській «Легії» (1:2).

Гра «Шахтаря» з «Брейдабліком» відбудеться в четвер, 6 листопада, в польському Кракові на стадіоні «Мейськи». Стартовий свисток пролунає о 19:45 за київським часом.

footclub.com.ua