Молодь

ТМ. Україна U23 – Панама U23 2:0. Третя перемога

Сьогодні, 8 червня олімпійська збірна України поєдинком із командою Панами продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

2024-06-08 20:49

Підопічні Руслана Ротаня раніше здолали Індонезію (3:0) та Італію (4:0). Тепер же синьо-жовті протистояли команді Панами. Поєдинок проходив у місті Фос-сюр-Мер.

Уже на 1-й хвилині матчу Волошин перехопив м’яч, увійшов до штрафного, але кіпер перевів його удар у стійку. Наші хлопці володіли ініціативою й регулярно пробивали по воротах. На 25-й хвилині непоганою спробою відмітився Волошин. Незадовго до перерви він же небезпечно пробив над поперечиною, також хороший момент не використав Краснопір. Панамці лише зрідка вибігали в контратаки, утім, зуміли не пропустити в першому таймі.

На початку другої половини зустрічі всі удари українців блокували опоненти. На 62-й хвилині синьо-жовті таки забили – після скидки Михайленка відкрив рахунок Волошин. Панама могла одразу ж відігралася, але Орельєну не вистачило влучності. На 66-й хвилині Ярмолюк, який нещодавно вийшов на заміну, збільшив перевагу українців, скориставшись помилкою кіпера. Надалі команди обмінялися ударами в площину від Мендеса та Хланя. У підсумку збірна України здобула третю перемогу поспіль – 2:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 10 червня проти команди Японії.